Zvětšení rtů

Smyslné a plné rty, po jakých jste vždy toužili… Ptáme-li se dam, co by na sobě chtěly jako první vylepšit, velmi často odpoví rty. Současný trend ženské krásy totiž diktuje plné a smyslné rty. Ty však nedostala do vínku každá z nás. Nemluvě o tom, že zhruba od 25. roku života se rty začínají ještě zužovat vlivem postupné ztráty přirozené tukové výplně.
Plastická chirurgie je samostatným oddělením kliniky, které provozuje a MUDr. Lucie Kalinová Ph.D.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Princip zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Aplikace kyseliny hyaluronové představuje velmi jednoduchý a rychlý způsob, jak zvětšit objem rtů nebo vymodelovat jejich kontury. Tímto ošetřením můžeme také odstranit vrásky nad horním rtem nebo vyzdvihnout pokleslé koutky úst. Tato technika také umožňuje korigovat deformace rtů po úrazu nebo následkem vrozeného defektu.
Kyselina hyaluronová je tělu přirozená látka a do rtu ji aplikujeme ve formě gelu. Efekt nastupuje okamžitě a přetrvá obvykle 6 až 12 měsíců.

Před zákrokem

Před podstoupením zvětšení rtů je vhodné nejdříve absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice. Klient na ní sdělí lékaři svou představu o vylepšení svých rtů a domluví se na konkrétním termínu ošetření.

Během zákroku

Zákrok probíhá ambulantně a trvá cca 30 minut. Prvním krokem je aplikace lokální anestezie (podobně jako u ošetření zubů). Po znecitlivění lékař vstřikuje gel z kyseliny hyaluronové tenounkou jehlou přímo do rtů. Během zákroku ústa mírně otékají. Klient ihned po ošetření odchází domů.

Po zákroku

Bezprostředně po zákroku přetrvává otok rtů a může se objevit mírné zarudnutí a drobné modřinky jako následky vpichů. Lokální anestezie odezní do několika hodin, otok během následujících 2 dní, případné drobné modřinky do 5 dní. Klientkám doporučujeme používat make-up nejdříve další den po zákroku.

Kdo může podstoupit zákrok?

Zvětšení rtů touto metodou je vhodné pro zdravé osoby nad 18 let. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.

Máte zájem podstoupit zvětšení rtů? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!