Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou


Rty se věkem zmenšují. Zvětšením a omlazením horního nebo dolního rtu můžete zlepšit vzhled celé dolní třetiny obličeje.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Injekční ošetření kyselinou hyaluronovou vám pomůže získat krásnější a plnější rty, vyhladí vrásky a udělá lifting rtů. Někdy je vhodné ještě touto tělu vlastní látkou ošetřit i okolí rtů (zejména v případě takzvaných kuřáckých vrásek) a zvednout koutky rtů. Toto ošetření trvá asi 20 minut a výsledek přetrvá asi 6 měsíců.

 

Výhody zvětšení rtů na Brandeis Clinic

 

Zkušenosti

Každý měsíc zvětšíme rty řádově stovkám pacientů, kteří k nám přichází nejen z České republiky, ale také Německa, Rakouska či Velké Británie. Máme zkušenosti jak se zvětšováním rtů u žen, tak zvětšováním rtů u mužů.

Skvělé výsledky

Zákrok na Brandeis Clinic provádí vždy kompetentní personál. V našem týmu jsou dermatologové a chirurgové, jež byli oceněni členstvím v klubu „Master class club“, tj. klubu vybraných školitelů. Naši pracovníci nejenže sami kyselinu hyaluronovou aplikují, ale školí i jiné pracovníky konkurenčních klinik.

Klientům tedy nabízíme nejlepší možné výsledky. Naši kliniku nezřídka navštěvují i pacienti konkurenčních klinik, kteří nejsou spokojeni s výsledkem ošetření a na Brandeis Clinic podstupují tzv. remodelaci.

Skvělých výsledků nám pomáhá dosáhnout široká nabídka materiálů a fakt, že naši pracovníci jsou schopni aplikovat látku více technikami.

Bezpečí

Brandeis Clinic pravidelně získává nejvyšší možné hodnocení ze strany kontrolních orgánů zkoumajících hygienické standardy. Používáme pouze certifikované materiály a látky, jejichž efekt je podložen klinickými studiemi.

Pohodlí

Používáme injekce, které v sobě mají znecitlivující lidokain. Zároveň, rty tvarujeme kanylou se zaobleným hrotem (tj. ne injekcí s ostrým hrotem), což snižuje bolestivost a riziko vzniku modřin. Klientům, kteří mají strach z injekčního ošetření nabízíme ošetření v tzv. analgosedaci, kdy klient je ve stavu podobném spánku a během aplikace kyseliny hyaluronové necítí vůbec žádnou bolest.

 

PŘED ošetřením (užitečné rady a informace):

  • Těhotenství a kojení jsou kontraidikovány
  • Nepijte alkohol 24 hodin před ošetřením
  • Některé léky, např. aspirin mohou způsobit větší tvorbu podlitin. To samé platí u vitamínu E.
  • Nejméně 48 hodin před zákrokem se vyhněte opalování, depilaci, elektrolýze a laserovému ošetření.
  • Práh bolestivosti se vám může zvýšit v premenstruačním období.
  • Riziko vytvoření herpesu může být snížené užíváním tablet proti oparům.

PO ošetření (užitečné rady a informace)

  • Hned po ošetření můžete mít ošetřené místo mírně zarudlé, oteklé, bolavé, nebo můžete mít pocit svědění. To je normální výsledek injekční aplikace. Pokud by tyto pocity přetrvávaly déle, nebo se vyskytly jiné neobvyklé vedlejší účinky, kontaktujte prosím svého ošetřujícího lékaře.
  • 2- 3 dny po zákroku byste si měla ošetřovanou oblast jemně masírovat 30 sekund vždy ráno a večer. S jemnou masáží byste měla začít nejdříve po 6 hodinách od zákroku. Po uplynutí 6 hodin od zákroku si můžete ošetřenou oblast také jemně umýt mýdlem a vodou. Make-up si naneste až druhý den.
  • Počáteční svědění může přetrvávat déle. Někteří pacienti pociťují svědění i po dobu jednoho týdne.
  • Dokud počáteční svědění a zčervenání neodezní, neměla byste se opalovat, saunovat, nebo se vystavovat extrémnímu chladu.

Doba ošetření: 20 min.
Doba efektu: 6 měsíců.
 

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!