Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Rty se s věkem zmenšují. Injekční ošetření kyselinou hyaluronovou vám pomůže získat krásnější a plnější rty. Zvětšením a omlazením horního nebo dolního rtu můžete zlepšit vzhled celého obličeje.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Výhody zvětšení rtů na Brandeis Clinic:

Zkušenosti –  Skvělé výsledky – Pohodlí

Každý měsíc ošetříme rty řádově stovkám pacientů, kteří k nám přichází nejen z České republiky, ale také Německa, Rakouska či Velké Británie. Máme zkušenosti jak se zvětšováním rtů u žen, tak zvětšováním rtů u mužů. Zákrok na Brandeis Clinic provádí MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D., která je odbornicí na aplikaci injekčních preparátů a mimo jiné i školitelka výplní na bázi kyseliny hyaluronové Juvedérm®. Klientům tedy nabízíme nejlepší možné výsledky. Naši kliniku nezřídka navštěvují i pacienti konkurenčních klinik, kteří nejsou spokojeni s výsledkem ošetření a na Brandeis Clinic tedy nabízíme i tzv. remodelaci. Skvělých výsledků nám pomáhá dosáhnout široká nabídka materiálů, které je nutné vždy vhodně zvolit na základě indikace pacienta, a také fakt, že je doktorka Kalinová schopna aplikovat látku více technikami. Ošetření je téměř bezbolestné a trvá kolem 20 minut. Někdy je vhodné ještě touto tělu vlastní látkou ošetřit i okolí rtů (zejména v případě takzvaných kuřáckých vrásek) a zvednout koutky rtů pro dosažení ještě lepšího výsledného efektu. Výsledek přetrvá přibližně 6–12 měsíců. 

Před ošetřením (užitečné rady a informace):

  • Těhotenství a kojení jsou kontraidikovány
  • Nepijte alkohol 24 hodin před ošetřením
  • Některé léky, např. aspirin mohou způsobit větší tvorbu podlitin. To samé platí u vitamínu E.
  • Nejméně 48 hodin před zákrokem se vyhněte opalování, depilaci, elektrolýze a laserovému ošetření.
  • Práh bolestivosti se vám může zvýšit v premenstruačním období.
  • Riziko vytvoření herpesu může být snížené užíváním tablet proti oparům.

Po ošetření (užitečné rady a informace)

  • Hned po ošetření můžete mít ošetřené místo mírně zarudlé, oteklé, bolavé, nebo můžete mít pocit svědění. To je normální výsledek injekční aplikace. Pokud by tyto pocity přetrvávaly déle, nebo se vyskytly jiné neobvyklé vedlejší účinky, kontaktujte prosím svého ošetřujícího lékaře.
  • 2 – 3 dny po zákroku byste si měla ošetřovanou oblast jemně masírovat 30 sekund vždy ráno a večer. S jemnou masáží byste měla začít nejdříve po 6 hodinách od zákroku. Po uplynutí 6 hodin od zákroku si můžete ošetřenou oblast také jemně umýt mýdlem a vodou. Make-up si naneste až druhý den.
  • Počáteční svědění může přetrvávat déle. Někteří pacienti pociťují svědění i po dobu jednoho týdne.
  • Dokud počáteční svědění a zčervenání neodezní, neměla byste se opalovat, saunovat, nebo se vystavovat extrémnímu chladu.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!