Plastika prsou - Zvětšení prsou

Zvětšením prsou na Brandeis Clinic získáte přirozeně vypadající prsa s doživotní zárukou na vadu materiálu. Naši chirurgové jsou připraveni se vám na konzultaci věnovat tak dlouho, než spolu vyberete typ implantátu, který je schopen doručit výsledek, který splňuje vaše očekávání a zároveň respektuje dispozice ostatních částí vašeho těla.

Popis ošetření

Výhody zvětšení prsou na Brandeis Clinic

  • Používáme implantáty značek Polytech, Motiva, Mentor s doživotní zárukou na vadu materiálu a také implantáty B-LITE, které mají o 30 % nižší hmotnost, než běžné implantáty.

  • Předoperační vyšetření je možné provést přímo u nás na klinice

  • Naši chirurgové provedou zhruba 300 zvětšení prsou ročně, což je evropský i světový nadprůměr. Zkušený chirurg je jedním z předpokladů úspěšného zvětšení prsou, na jehož konci je spokojená klientka s přirozeně vypadajícím poprsím. Zároveň, zkušený chirurg provede zvětšení prsou v průběhu cca 45–50 minut (při zachování nejvyšší kvality výsledku), organismus pacientů tak není nadměrně zatěžován anestezií

  • Na klienty si vyhrazujeme tolik času, kolik je třeba, pouze takto jsou naši chirurgové schopni klientům navrhnout velikost a typ implantátu, které jsou schopny doručit nejlepší možný výsledek (symetrická a měkká prvky s bradavkami na vrcholu, bez viditelných okrajů implantátu)

  • Kvalitní vybavení pokojů, jehož součástí je postel LINET nejvyšší třídy a skvělá pooperační péče našich sestřiček 

Před zákrokem

Prvním krokem před plastikou prsou je konzultace s lékařem na naší klinice. Ten klientku vyšetří a projedná s ní všechny možnosti řešení. Dále ji seznámí s operačním postupem, pooperačním režimem i riziky operačního výkonu. Dalším cílem konzultace je stanovit vhodný typ a velikost implantátu. Nyní již stačí domluvit na recepci termín předoperačního vyšetření a samotného zákroku.

Během zákroku

Před operací specialista nejprve provádí předoperační fotodokumentaci, vyměření a nákres operačního postupu. Plastika prsou se provádí v celkové anestezii a trvá kolem 1 hodiny. O způsobu vedení řezu a umístění implantátu rozhoduje lékař po dohodě s klientkou již na předoperační konzultaci. Rána je dlouhá cca 4 cm a zašíváme ji speciálními samovstřebatelnými stehy.
Na závěr zavedeme tzv. pojistné drény, které eliminují vznik krevních podlitin. Odstraňují se druhý den po zákroku. Klientka zůstává hospitalizována po dobu 1–2 dnů na naší klinice.

Po zákroku

Bezprostředně po zákroku dostává klientka léky proti bolesti. Druhý den odstraňujeme drény a klientka si oblékne speciální podpůrnou podprsenku. Tu je třeba po augmentaci nosit 4-5 týdnů. Návrat do práce je možný již po 5 až 10 dnech, klidový režim doporučujeme po dobu alespoň 2 týdnů. Definitivní výsledek se ukáže cca po 3 měsících. V případě jakýchkoli problémů (bolestivost, změny tvaru, poúrazové poškození implantátu apod.) vám zůstaneme k dispozici i nadále. Rizika rozvoje nežádoucích účinků jsou však při použití nejmodernějších technologií naprosto zanedbatelná.

Kdo může podstoupit zákrok?

Plastika prsou se provádí u žen po dovršení věku 18 let. Není vhodný pro kojící ženy a jeho vhodnost je ke zvážení při predispozicích k autoimunitním nebo zhoubným onemocněním. V den zákroku byste neměla trpět žádnou akutně probíhající infekcí.

Zjistěte, jak může vypadat výsledek i ve Vašem případě. Rezervujte si ještě dnes konzultaci s našim specialistou​.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Více info o zákroku

Co vás čeká, pokud se rozhodnete pro větší prsa

Augmentace prsou (zvětšení prsou) je jednou z nejoblíbenějších plasticko-chirurgických operací vůbec. Nejčastěji se provádí s použitím silikonových implantátů, které tělo velmi dobře přijímá. Celý operační proces se dá rozdělit do několika základních fází. Číst dále

 

Nejčastější dotazy na téma prsní implantáty

Pro jaké skupiny žen nejsou prsní implantáty vhodným řešením?

Prsní implantáty nejsou vhodné pro ženy, které mají autoimunní nemoc, infekci v těle, počáteční rakovinu prsu nebo právě podstupují léčbu rakoviny prsu. Dále nejsou vhodné pro těhotné nebo kojící ženy a ženy, které ukončily kojení před méně než 6 měsíci. Číst dále

 

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!