Ošetření a ceny

Připravili jsme pro vás nabídku nejžádanějších ošetření současné estetické medicíny. Na Brandeis Clinic si zakládáme na pečlivém individuálním přístupu ke každému klientovi. Komplexní pooperační péče je pro nás stejně důležitá jako zákrok samotný. Díky špičkovému přístrojovému vybavení a týmu zkušených specialistů můžeme zaručit nejvyšší standard nabízených služeb.

Dbáme na to, abychom mohli každému klientovi nabídnout hned několik alternativ řešení jeho problému. Ten nejvhodnější doporučí náš specialista v rámci nezávazné konzultace.

Vybírat můžete z následujících ošetření:

Plastická chirurgie

Nabízíme 15 různých metod ke zkrášlení těla. Mezi nejoblíbenější zákroky patří plastika prsou. Tu provádíme hned několika postupy, včetně zvětšení prsou šetrným transferem vlastního tuku. Čím dál větší oblibě se těší také lifting různých částí těla nebo labioplastika.

Liposukce

Odstranění nadbytečného tuku patří mezi nejvyhledávanější ošetření. Na naší klinice vám nabídneme šetrnou a zároveň vysoce účinnou liposukci unikátním laserem SlimLipo. Mimo standardní liposukce břicha nebo stehen můžeme touto metodou provést i ošetření menších ploch jako je podbradek nebo ruce. Dalších variantou je potom neinvazivní liposukce.

Korektivní a laserová dermatologie

Díky korektivní dermatologii se můžete zbavit drobných vad na kráse bez zásahu chirurga. Většina zákroků se zaměřuje na péči o pleť a omlazení. Nabízíme zákroky k redukci vrásek i léčbě akné. Oblíbená je také trvalá epilace špičkovým laserem Vectus.

Estetická stomatologie

Perfektní zuby jsou dnes téměř společenskou nutností. Nabízíme vám jak klasickou stomatologickou péči, tak i zubní náhrady a řešení křivých nebo žlutých zubů.

Preventivní medicína

Preventivní prohlídky pomohou včas zabránit rozvoji většiny závažných onemocnění. Už žádné čekání - na Brandeis Clinic vás komplexně vyšetříme během jediné návštěvy.


Nechte se hýčkat týmem našich specialistů. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!