Korektivní a laserová dermatologie

Korektivní dermatologie je odvětví estetické medicíny, které dokáže řešit nedostatky pleti bez zásahu plastického chirurga.

4 důvody, kvůli kterým jsme nejvyhledávanější klinikou korektivní dermatologie v ČR

1. Máme zkušený a stabilní tým

Na Brandeis Clinic pracují pouze zkušení lékaři a specialisté, kteří se navíc specializují na vybraná ošetření z naší nabídky. 

2. U nás pacientům pomáhají pouze nejmodernější lékařské přístroje

Jsme technologicky nejlépe vybavená klinika korektivní a laserové dermatologie v České republice. Používáme pouze přístroje a metody, jejichž účinek potvrdily klinické studie a které zároveň mají potřebné certifikace a povolení. Kvalitu přístrojů z naší nabídky potvrzují spokojení klienti z České republiky či zahraničí ale i samotní lékaři, kteří jednotlivá ošetření aplikují i sami na sobě.

Příklad ošetření, které jsme schopni provést přístroji, které máme jako jediní v České republice:

 • epilace: laser Vectus – nejbezpečnější epilační přístroj s maximální účinnosti
 • bezbolestné (bez injekce) omlazení pleti kyselinou SEYO TDA – jediný přístroj, který umí dostat i do nejspodnějších vrstev kůže kyselinu hyaluronovu a jiné léčivé a omlazující látky, bez injekce .
 • léčba akné – jako jediní v ČR disponujeme přístrojem Acleara, kde po 5 ošetřeních dochází k zlepšení u mírného a středního akné až o 90%.
 • odstranění vrásek laserem – efekt omlazení po jednom ošetření o 5 let. Laser Palomar 2940
 • plastika horních a dolních víček bez skalpelu – Přístroj Jett lift. Sofistikovaný přístroj na plastiku horních a dolních víček bez skalpelu.
 • léčba celulitidy a odstranění tuku přístrojem Proshockice – přístroj, který umí nechirugicky odstranit depozity tuku a výrazně zlepšit celulitidu, bez bolesti, bez jizev.
 • omlazení obličeje vlastní krevní plasmou přístrojem Angel –  třikrát účinnější než u běžně používaných přístrojů na zpracování krevní plasmy.
 • odstranění jizev a vrásek přístrojem Ematrix. Po jednom ošetření až 75 % zlepšení
 • další přístrojové vybavení:
  • odstranění žilek laserem Palomar 1064
  • odstranění pigmentů a žilek v obličeji Palomar IPLG
  • mikro dermabraze v kombinaci s ledovým laserem Microskin Polish

3. Vážíme si důvěry našich klientů

Ročně ošetříme 4 000 pacientů na dermatologii a 12 000 pacientů na celé klinice. Až 7 z 10 pacientů k nám přichází na doporučení od pacientů, jež u nás už zákrok podstoupili (u laserové epilace Vectus je to dokonce 9 pacientů z 10). A to platí nejen pro pacienty z České republiky či Slovenska, ale dokonce i pacienty ze zemí, jako jsou Rakousko, Německo, Švýcarsko či Velká Británie. Každou potřebu pacienta, např. odstranění vrásek, odstranění celulitidy apod., umíme řešit různými způsoby v několika cenových hladinách. Vždy doporučujeme pouze takové ošetření, které pacientovi přináší očekávaný výsledek.

4. Celoročně nabízíme férové ceny

Ošetření nabízíme i v cenově výhodných balíčcích, pro stálé zákazníky připravujeme slevové akce. Některé materiály dovážíme si dovážíme přímo ze zahraničí (např. výplně kyseliny hyaluronové Princess) či je nakupujeme ve velkých objemech s nízkými pořizovacími náklady a umíme tak našim klientům nabídnout velmi příjemné ceny.  

 


 

 

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!