Korektivní dermatologie

Dopřejte si díky tomuto odvětví estetické medicíny omlazení, pevnou a hladkou pleť nebo vytvarování obličeje bez náročného chirurgického zákroku. V nabídce najdete také odstranění pocení, zvětšení rtů nebo korekce kruhů pod očima.

Pokožka s věkem postupně ztrácí svou přirozenou elasticitu a začínají se na ní tvořit vrásky. Moderní korektivní dermatologie již umí tento proces zpomalit nebo na čas zcela zastavit. Existuje hned několik způsobů, jak vrásky vyhladit. Výběr té nejvhodnější přímo pro vás doporučujeme provést na nezávazné konzultaci na naší klinice.

Zároveň je možné za pomocí výplňových materiálů neinvazivně a bez chirurgického zásahu upravit a vytvarovat různé části obličeje jako je nos či brada.

Dohodněte si svůj termín návštěvy a poraďte se s MUDr. Lucií Kalinovou, Ph.D., odbornicí na aplikaci injekčních preparátů, školitelkou aplikací botulotoxinu, výplní Juvedérm® a Belkyra® a prvním vyškoleným chirurgem v ČR na liftingové nitě Aptos.

Proč se svěřit do našich rukou?

Na Brandeis Clinic pracují pouze zkušení lékaři a specialisté, kteří se vždy specializují na vybraná ošetření z naší nabídky. Každou potřebu pacienta umíme řešit různými způsoby v několika cenových hladinách. Vždy doporučujeme pouze takové ošetření, které pacientovi přináší očekávaný výsledek a važíme si jejich důvěry, kterou nám opakovaně projevují svými návštěvami.

Naši kliniku nezřídka navštěvují i pacienti konkurenčních klinik, kteří nejsou spokojeni s výsledkem. Skvělých výsledků nám pomáhá dosáhnout široká nabídka materiálů, které je nutné vždy vhodně zvolit na základě indikace pacienta, a také fakt, že je doktorka Kalinová schopna aplikovat látku více technikami. Klientům tedy nabízíme nejlepší možné výsledky a věříme, že i vy budete nadmíru spokojeni.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!