Korektivní dermatologie

Správná technika a kvalitní injekční materiály umí proces stárnutí zpomalit nebo na čas zcela zastavit. Existuje hned několik způsobů, jak vrásky vyhladit.

Pokožka s věkem postupně ztrácí svou přirozenou elasticitu a začínají se na ní tvořit vrásky. Výběr nejvhodnější metody pro vás doporučujeme provést na nezávazné konzultaci na naší klinice.

„Dnes už není problém vrátit vzhled o několik let zpátky za méně než 30 minut.“ MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D., odbornice na aplikaci injekčních preparátů, národní školitelka aplikací botulotoxinu, výplní Juvedérm® a Belkyra® a první vyškolený chirurg v ČR na liftingové nitě Aptos.

Za pomocí výplňových materiálů lze také neinvazivně a bez chirurgického zásahu upravit a vytvarovat různé části obličeje jako je nos či brada. Každou potřebu pacienta umíme řešit různými způsoby v několika cenových hladinách. Vždy doporučujeme pouze takové ošetření, které pacientovi přináší očekávaný výsledek a važíme si jejich důvěry, kterou nám opakovaně projevují svými návštěvami. Naši kliniku nezřídka navštěvují i pacienti konkurenčních klinik, kteří nejsou spokojeni s výsledkem.

Skvělých výsledků nám pomáhá dosáhnout široká nabídka materiálů, které je nutné vždy vhodně zvolit na základě indikace pacienta, a také fakt, že je doktorka Kalinová schopna aplikovat materiály více technikami. Klientům tedy nabízíme nejlepší možné výsledky a věříme, že i vy budete nadmíru spokojeni.

Máte-li na nás jakékoli dotazy nebo si přejete rezervovat termín, kontaktujte nás.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!