O klinice

Naše filozofie

Vzhled není v životě tím nejdůležitějším, ale leccos o nás vypovídá. Pěstěný zevnějšek naznačuje stejně precizní přístup i ke zbytku života.

Pocit vlastní atraktivity s sebou nese dva příjemné vedlejší efekty: sebevědomí a otevřenou cestu k bezstarostnému životu. Se zdravým sebevědomím totiž ruku v ruce přichází i úspěchy v pracovní a soukromé sféře.

Virtuální prohlídka kliniky

Vize našeho týmu

Naším cílem je vám pomoci, abyste se cítili dobře. Máme k tomu všechny nezbytné předpoklady - disponujeme unikátním přístrojovým vybavením i špičkovým týmem. Jsme připraveni vám pomoci, pokud:

  • nejste se svým tělem spokojeni
  • potřebujete omladit svou vizáž
  • se zotavujete po úraze
  • hledáte komplexní péči na nejvyšší možné úrovni
  • si přejete zjistit celkový stav vašeho organismu

Přejeme si, abyste od nás odcházeli zdraví a spokojeni sami se sebou a uděláme pro to maximum.

Zaměření naší kliniky

Nabízíme komplexní péči v oblasti estetické medicíny. Provádíme ošetření z oblasti korektivní a laserové dermatologie i náročnější zákroky vedené plastickým chirurgem. Všechnu péči poskytujeme v souladu s nejvyššími standardy bezpečnosti.

Samostatné oddělení tvoří stomatologie, která poskytuje komplexní péči - od běžných ošetření, přes složitější chirurgické zákroky, až po bělení zubů. Samozřejmostí jsou služby kvalitních dentálních hygienistů.

V neposlední řadě se zaměřujeme na tzv. preventivní medicínu. Během jediného sezení dokážeme kompletně zmapovat váš zdravotní stav.

Uspokojíme i nejnáročnější klientelu

Na Brandeis Clinic najdete špičkový tým specialistů, který pracuje s nejlepším možným přístrojovým vybavením. Rádi vás uvítáme v jedinečném prostředí historické budovy U Modré Růže v centru Prahy!

Máte-li na nás jakékoli dotazy nebo si přejete rezervovat termín nezávazné schůzky, kontaktujte nás.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!