O klinice

Brandeis Clinic by Lucie Kalinová

Brandeis Clinic by Lucie Kalinová je místem, kde se setkávají profesionální lékaři využívající nejmodernější postupy a technologie s úchvatnou pražskou historií. Klinika sídlící v historické budově v samém srdci Prahy. Za pomoci uznávaného architekta Jaromíra Pizingera byl interiér přestavěn, aby sloužil především pro účely pohodlí klientů a dokonalé fungování kliniky estetické medicíny.

Prvotřídní servis ze strany lékařů a jedinečná atmosféra historické budovy činí z Brandeis Clinic by Lucie Kalinová to pravé místo pro luxusní zážitek při využití služeb estetické medicíny. Klinika nabízí více než 30 různých zákroků, ze kterých si mohou po konzultaci se zkušeným specialitou klienti vybrat.

Oddělení plastické chirurgie pod vedením MUDr. Lucie Kalinové Ph.D. patří mezi nejmodernější v zemi a nabízí širokou škálu ošetření včetně vyhledávané liposukce či augmentace a modelování prsou. Doktorka Kalinová patří mezi špičku v plastické chirurgii a je významnou osobností estetické medicíny v Česku a jednou z mála žen v jinak mužském oboru.

Dům, ve kterém sídlí naše klinika, byl vždy místem, které poskytovalo prvotřídní služby a jsme rádi, že v této tradici můžeme pokračovat. Samozřejmostí je naprostá bezpečnost a práce s moderními technologiemi v souladu se všemi bezpečnostními standardy.

Naše filozofie  

Věříme, že komunikace je v našem oboru stejně důležitá, jako precizně odvedená práce.

Vždy musíme chápat představy a očekávání, které klient má. Nedílnou součástí ošetření je dokázat odborně poradit a nalézt nejvhodnější řešení, které vyřeší jejich problém nebo splní přání, proto do týmu Brandeis Clinic vybíráme zkušené odborníky z domácího a zahraničního prostředí, kteří našim klientům poskytnou profesionální péči na nejvyšší úrovni. Jejich preciznost a výsledky spolu s komfortem, diskrétností a příjemnou atmosférou naší kliniky tvoří dokonalé zázemí pro to, aby od nás klienti odcházeli zdraví a spokojeni sami se sebou.

Naším přání je, aby každá návštěva naší kliniky byla příjemným zážitkem, na který bude pacient s radostí a vděkem vzpomínat.

Rádi vás uvítáme v jedinečném prostředí naší kliniky v centru Prahy!

 

Celé portfolio zákroků najdete zde.

Máte-li na nás jakékoli dotazy nebo si přejete rezervovat termín nezávazné schůzky, kontaktujte nás.

 

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!