Lifting čela

Zapomeňte na vrásky! Trápí vás hluboké vrásky na čele? Máte pokleslé obočí, které mění váš výraz na smutný a zamračený? Potom jste vhodným kandidátem na operaci čela neboli odborně forehead lifting.
Plastická chirurgie je samostatným oddělením kliniky, které provozuje  MUDr. Lucie Kalinová Ph.D.

Popis ošetření

Lifting čela má za cíl upravit kůži a podkožní struktury v oblasti čela tak, aby se minimalizovaly viditelné projevy stárnutí. Tento zákrok přináší zaručené výsledky - žádné stopy po práci lékaře nezůstávají viditelné!

Před zákrokem

Před zákrokem je nutné nejprve absolvovat konzultaci se specialistou na naší klinice. Ten zhodnotí vhodnost zákroku pro konkrétního klienta a poté mu vysvětlí postup operace, pooperační režim i možná rizika. Po dohodě s recepcí domluví termín operace a potřebná předoperační vyšetření.

Během zákroku

Lifting čela se provádí v celkové anestezii a trvá obvykle 1 až 2 hodiny. Operatér vede řez ve vlasové části hlavy nad čelem tak, aby jizvy zůstaly skryté. Postupně vypne kůži a podkožní struktury až k obočí směrem nahoru a jejich přebytek odstraní. Na závěr se rána po vrstvách sešije. Tím dosáhneme zvednutí obočí a vyhlazení čela, což dodá klientovi mladistvější výraz. Klient zůstává na klinice obvykle 1 noc.

Po zákroku

Klient po liftingu odchází domů s obvázanou hlavou. Po operaci obvykle 7-10 dnů přetrvávají otoky a drobné modřiny, které však postupně odeznívají. Klient dochází na naši kliniku na pravidelné převazy. Po 2 týdnech se odstraňují stehy. Pooperační jizva zůstává skrytá ve vlasech. V jejím okolí může dočasně dojít ke snížení citlivosti na podněty, která se v průběhu několika měsíců znovu obnoví.

Kdo může podstoupit zákrok?

Lifting čela se provádí u klientů středního a vyššího věku, kteří mají hluboké vrásky na čele anebo pokleslé obočí. Musí být po zdravotní stránce schopni absolvovat zákrok v celkové anestezii. Není třeba se ničeho obávat - váš zdravotní stav zhodnotí náš lékař na nezávazné konzultaci.

Využijte naší bleskurychlé půjčky na lékařskou péči přímo u nás na recepci. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 226 291 640 či emailu: info@brandeisclinic.cz.

Máte zájem podstoupit lifting? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!