Lifting čela

Zapomeňte na vrásky! Trápí vás hluboké vrásky na čele? Máte pokleslé obočí, které mění váš výraz na smutný a zamračený? Potom jste vhodným kandidátem na operaci čela neboli odborně forehead lifting.

Popis ošetření

Lifting čela má za cíl upravit kůži a podkožní struktury v oblasti čela tak, aby se minimalizovaly viditelné projevy stárnutí. Tento zákrok přináší zaručené výsledky - žádné stopy po práci lékaře nezůstávají viditelné!

Před zákrokem

Před zákrokem je nutné nejprve absolvovat konzultaci se specialistou na naší klinice. Ten zhodnotí vhodnost zákroku pro konkrétního klienta a poté mu vysvětlí postup operace, pooperační režim i možná rizika. Po dohodě s recepcí domluví termín operace a potřebná předoperační vyšetření.

Během zákroku

Lifting čela se provádí v celkové anestezii a trvá obvykle 1 až 2 hodiny. Operatér vede řez ve vlasové části hlavy nad čelem tak, aby jizvy zůstaly skryté. Postupně vypne kůži a podkožní struktury až k obočí směrem nahoru a jejich přebytek odstraní. Na závěr se rána po vrstvách sešije. Tím dosáhneme zvednutí obočí a vyhlazení čela, což dodá klientovi mladistvější výraz. Klient zůstává na klinice obvykle 1 noc.

Po zákroku

Klient po liftingu odchází domů s obvázanou hlavou. Po operaci obvykle 7-10 dnů přetrvávají otoky a drobné modřiny, které však postupně odeznívají. Klient dochází na naši kliniku na pravidelné převazy. Po 2 týdnech se odstraňují stehy. Pooperační jizva zůstává skrytá ve vlasech. V jejím okolí může dočasně dojít ke snížení citlivosti na podněty, která se v průběhu několika měsíců znovu obnoví.

Kdo může podstoupit zákrok?

Lifting čela se provádí u klientů středního a vyššího věku, kteří mají hluboké vrásky na čele anebo pokleslé obočí. Musí být po zdravotní stránce schopni absolvovat zákrok v celkové anestezii. Není třeba se ničeho obávat - váš zdravotní stav zhodnotí náš lékař na nezávazné konzultaci.

Rozhodnete-li se pro podstoupení zákroku a dáte důvěru naši klinice, špičkový tým pod vedením doktorky Lucie Kalinové bude připraven poradit a splnit vaše přání i potřeby pro vaši nejvyšší spokojenost. Rádi vás uvítáme na nezávazné návštěvě. 

Domluvte si svou konzultaci ještě dnes

+420 226 291 640 | info@brandeisclinic.cz

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!