Plastická operace paží

Získejte zpět dokonale štíhlé paže. Lifting není dobrým pomocníkem jen pro omlazení tváře, pomůže vám získat také perfektně štíhlé a pevné paže.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Plastická operace paží je vhodná, pokud vás v těchto partiích trápí nadbytečná povadlá kůže. Ta vzniká jako důsledek procesu stárnutí nebo rychlého úbytku váhy. Operaci je možné kombinovat s liposukcí. Mimo nadbytku kůže tak odstraníme i podkožní tuk.
Zaujal vás tento typ operace? Neváhejte a podstupte jej! Už nikdy nebudete muset skrývat své paže pod oblečením.

Před zákrokem

Před zákrokem je nutné nejprve absolvovat konzultaci se specialistou na naší klinice. Ten zhodnotí vhodnost operace pro konkrétního klienta. Dále mu vysvětlí operační postup, pooperační režim a upozorní jej na možná rizika operačního výkonu. Poté po dohodě s klientem stanoví ve spolupráci s recepcí kliniky termín operačního zákroku a domluví požadovaná předoperační vyšetření.

Během zákroku

Plastická operace paží se provádí v celkové anestezii a trvá obvykle kolem 1 hodiny. Lékař vede řez na rozhraní vnitřní a zadní strany paže - od podpažní jamky směrem k lokti. Odstraní přitom nadbytek kůže i podkožní tkáně. Kůži obvykle zašívá speciálním pokračovacím samovstřebatelným stehem tak, aby zůstaly co nejjemnější jizvy.

Na rány se po zákroku přiloží tlakový obvaz a preventivně zavedeme drény. Ty 2. den odstraníme a na paže nasadíme kompresivní návleky. Druhý den po operaci klienty propouštíme do domácí péče.

Po zákroku

Bolestivost po operaci je minimální, první dny ji tlumíme běžnými perorálními analgetiky. Doba rekonvalescence se pohybuje kolem 2 týdnů, během nichž klient dochází na kontrolní převazy. Kompresivní návleky se nosí kolem 4 týdnů. Sport a fyzická aktivita se nedoporučuje po dobu 5 týdnů.

Máte zájem podstoupit operaci paží (lifting)? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!