MACS minifacelift

Facelifting, neboli zpevnění a pozvednutí povolené kůže, je jedním z nejdéle prováděných zákroků estetické chirurgie. I proto prošel značným vývojem, který přinesl nové účinnější metody, jako je MACS lift.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Výhody postoupení faceliftu na Brandeis Clinic

  • Prakticky neviditelné jizvy. MACS facelift obličeje tak ve větší míře podstupují i muži či ženy s krátkými vlasy.
  • Přirozený vzhled, který přetrvá v čase. MACS faceliftu obličeje je natolik šetrnou metodou, že ani opakované podstoupení zákroku nevede k nepřirozenému vzhledu a viditelně operované tváři.
  • Možnost kombinace MACS faceliftu s jinou operací. Díky krátké době trvání faceliftu (cca 2 hodiny) lze zákrok kombinovat a dalšími ošetřeními (např. liposukce podbradku, výplně lícních kostí, plastika víček apod.).
  • Neomezený“ čas konzultace. Na klienty si vyhrazujeme tolik času, kolik je třeba, délku konzultace neomezujeme pevnými termíny.
  • Vysoká bezpečnost během anestezie. Náš anesteziolog má zkušenosti ze zahraničí a těší se respektu mezi tuzemskými i zahraničními kolegy. MUDr. Jan Machač uspával např. Václava Havla či členy královského dvora v Saudské Arábii.
  • Používáme anesteziologický přístroj Fabius plus, kterému se přezdívá „šampaňské mezi anesteziologickými přístroji“. Tento přístroj přesně dávkuje medicinální plyny s anestetik, čímž minimalizuje tak zátěž pro organismus pacienta a urychluje rekonvalescenci. Tento přístroj zároveň zajišťuje důkladné promíchaní směsi, její předehřátí a zvlhčení pro velmi šetrný přístup k sliznici dýchacích cest a k plicní tkání.
  • Operaci prsou na Brandeis Clinic lze získat na splátky. Spotřebitelský úvěr na plastickou operaci zprostředkovávají přímo pracovníci recepce Brandeis Clinic.
  • Brandeis Clinic pravidelně získává skvělé hodnocení v oblasti čistoty od příslušných státních institucí.

Před zákrokem

Před zákrokem je nutné nejprve absolvovat konzultaci s plastickým chirurgem na naší klinice. Lékař zhodnotí klinický stav klienta a doporučí typ operačního zákroku. Vysvětlí operační postup, pooperační režim i rizika zákroku. Pokud se klient rozhodne zákrok podstoupit, na recepci si domluví termín předoperačního vyšetření a samotného zákroku.
Předpokladem pro zákrok je celkově dobrý zdravotní stav, 3 týdny před operací by klient neměl prodělat akutní či zánětlivé onemocnění nebo onemocnění kůže a měl by, pokud je užívá, vysadit léky zvyšující krvácivost.

Během zákroku

Zákrok probíhá v celkové anestezii. Chirurg vede řez těsně u přední části ucha, uvolní kůži a pod ní posune a zpevní vazivo svalové podkožní struktury. Nadbytek kůže odstraní a rány zašije.  Nakonec celou hlavu ováže obvazem.

Po zákroku

Klient je hospitalizován do druhého dne, pak může odejít do domácí péče. Otoky obličeje a očních víček, které  vymizí do 10 dní po zákroku, je možné mírnit studenými obklady. Celková doba hojení je 2-3 týdny. Asi 2-3 měsíce po zákroku by klient neměl vystavovat obličej slunečnímu záření a při pobytu venku by se měl chránit krémy s vysokým ochranným faktorem.

Kdo může podstoupit zákrok?

Facelift se provádí u klientů středního a vyššího věku, kteří jsou po zdravotní stránce schopni operaci podstoupit. Kuřáci by měli vynechat kouření před operací i v období rekonvalescence.

Rozhodnete-li se pro podstoupení zákroku a dáte důvěru naši klinice, špičkový tým pod vedením doktorky Lucie Kalinové bude připraven poradit a splnit vaše přání i potřeby pro vaši nejvyšší spokojenost. Rádi vás uvítáme na nezávazné návštěvě. 

Domluvte si svou konzultaci ještě dnes

+420 226 291 640 | info@brandeisclinic.cz

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!