Výplně vrásek kyselinou hyaluronovou

Naše pleť s věkem ztrácí svou přirozenou elasticitu a začínají se na ní tvořit vrásky. Moderní korektivní dermatologie už dokáže tento proces zpomalit nebo na čas zcela zastavit. Aplikace výplňových materiálů představuje nejsnazší způsob, jak se zbavit vrásek na delší časový horizont. Kyselina hyaluronová je přírodní látka, která je důležitou a přirozenou součástí našeho organizmu. Její podíl v těle s věkem klesá, a proto je vhodné ji touto cestou doplnit. Její hydratační a elastické vlastnosti dodávají pokožce hebkost, pružnost a ztracený objem.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Pracujeme s celou řadou produktů, které jsou navrženy pro co nejkvalitnější ošetření různých částí obličeje a splnění individuálních potřeb pacienta. Jde o produkty řady VOLUMA, VOLBELLA, VOLIFT, VOLITE a VOLUX od firmy Juvéderm, která vyrabí celosvětově oblíbené a velmi kvalitní výplňové materiály na bázy kyseliny hyaluronové. Pracujeme také s výplněmi Saypha (Princess), které omlazují a vylepšují rysy obličeje.

V rámci aplikace tedy můžeme vyplnit nejen jemné i hluboké vrásky, ale také rty, bradu a lícní kosti nebo provést celkový minilifting tváře.

Proč si vybrat pro ošetření naší kliniku?

  • MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. je specialistkou a také školitelkou aplikací výplňových materiálů
  • Využíváme špičkové produkty značky Juvedérm – VOLUMA, VOLBELLA, VOLIFT, VOLITE a VOLUX a výplně Saypha (Princess)
  • Doktorka Kalinová perfektně ovládá speciální výplňovou techniku MD Codes, která je zaměřena na přesnou práci s předdefinovanými aplikačními body po celém obličeji, do kterých se aplikují dermální výplně pro dlouhotrvající a hlavně přirozený výsledek celkového omlazení obličeje
  • Kyselinou hyaluronovou vyplňujeme nejen nosoretní vrásky či rty, ale také zvětšujeme oblast lícních kostí, formujeme bradu či nerovnosti na nose
  • Umíme mimo jiné i omladit hřbety rukou nebo za pomocí speciální výplně Volite dokonale zhydradovat oblasti dekoltu, krku a obličeje
  • Vyplňování vrásek kyselinou hyaluronovou na Brandeis Clinic je bezbolestné

Nechte se hýčkat v luxusním prostředí naší kliniky a svěřte se do rukou MUDr. Lucie Kalinové, PhD., která je odbornicí na aplikaci výplňových materiálů a ráda s vámi probere vaši představu a pomůže k vysněnému výsledku.

 

Před zákrokem

Před podstoupením zákroku je vhodné nejdříve absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Klientky by měly na ošetření přijít nenalíčené.

Během zákroku

Zákrok probíhá ambulantně a trvá od 15 do 60 minut – v závislosti na velikosti ošetřované oblasti. Před jeho zahájením lékař znecitliví ošetřované místo pomocí lokální anestezie – znecitlivujícím krémem a posléze aplikuje kyselinu hyaluronovou tenounkou jehlou přímo pod vrásky. Zákrok je téměř bezbolestný.

Po zákroku

Po zákroku se může na ošetřovaných oblastech objevit zarudnutí nebo drobný otok. Přibližně 2 dny po zákroku je výplňový materiál ještě stále volně pohyblivý. Z toho důvodu je vhodné nedotýkat se ošetřované oblasti a snažit se minimalizovat mimické pohyby. Pleť po zákroku chraňte před přímým sluncem a extrémním teplotám (solárium, sauna, kryokomora). Mějte na paměti, že efekt je okamžitý a dlouhodobý, není však trvalý, proto doporučujeme nezapomenout na včasnou rezervaci dalšího termínu pro co nejlepší zachování výsledku.

Kdo může podstoupit zákrok?

Zákrok formou výplně vrásek je vhodný pro zdravé osoby nad 18 let. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. 

Objednejte si svůj termín konzultace a zbavte se vrásek během několika minut.

Související obrázky

vyplne-vrasek-kyselinou-hyaluronovou-jana-v vylne-vrasek-kyselinou-hyaluronovou kyselina-hyaluronova-praha vyplne-vrasek-praha kyselina-hyaluronova-priness vyplne-princess vyplne-vrasek-princess kyselina-hyaluronova-rty kyselina-hyaluronova-ruce vypln nosoretnich vrasek

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Více info o zákroku

Výplně vrásek patří mezi nejoblíbenější zákroky estetických chirurgů. mají jen minimum rizik a většinou zaručí i výborný výsledek

Trápí vás vrásky, ale stále si nejste jisti, zda jsou ambulantní způsoby omlazení tou pravou volbou? Moderní korektivní dermatologie dokáže procesy stárnutí jednoduše a efektivnĕ zpomalit nebo na čas zcela zastavit. Vhodným způsobem, jak vaši pleť omladit, je například aplikace výplní, které jsou pro estetické chirurgy každodenní rutinou. Číst dále

Pleť může při náročném cvičení trpět

Chodíte pravidelně cvičit, protože si chcete udržovat krásně tvarovanou postavu, cítit se lépe, předcházet civilizačním chorobám, odbourávat každodenní stres a mít celkově ten dobrý pocit, když se z fitness centra vracíte příjemně unavení? To je v pořádku. Cvičení prospívá také nejrozsáhlejšímu orgánu vašeho těla: pleti. Pomáhá ji prokrvovat, vyživuje buňky a udržuje svalový tonus. Ale všeho moc škodí, říká jedno staré úsloví. Je důležité, abyste poznali, kdy cvičíte nadmíru. Kůže může trpět vysílením, vznikají na ní pak vrásky, strie a nerovnosti. Jak se vyvarovat poškození pleti, a co dělat, když už k němu došlo, se dovíte v textu dále. Číst dále

Často kladené otázky

1. Co jsou to dermální výplně a kdy je použít?

Injekční výplně jsou tvořeny čirým gelem kyseliny hyaluronové, což je tělu vlastní látka. Používají se hlavně na vyplnění nosoústních vrásek, zvětšení rtů a na tzv. tekutý facelift, kdy se aplikuje několik injekcí tohoto gelu do oblasti lícních kostí. Tekutý mini facelift nádherně zvedne povolenou kůži ve střední části obličeje. Poměrně často se výplně používají i na úpravu pokleslých ústních koutků.

2. Kdo by se výplním vyhnout?

Aplikace výplní kyselinou hyaluronovou není vhodná pro klienty, kteří mají tendenci k rozvoji hypertrofických jizev, autoimunitního onemocnění nebo se na něj léčí, je jim známo, že jsou přecitlivělí na kyselinu hyaluronovou, dále pro těhotné a kojící ženy, klienty s kožními záněty a infekcemi. 

3. Existují nějaká rizika výplní?

U velmi malého počtu klientů se může objevit mírné zarudnutí a otok v místě vpichu, který ale obvykle vymizí po několika hodinách. Dále lehké krvácení po vpichu injekce, mírné zčervenání nebo otok. Ve vzácných případech se mohou vytvořit malé hematomy, bulky v ošetřené oblasti, které ale také vymizí v průběhu několika dní. Tyto reakce lze očekávat po dobu dvou dnů, maximálně jednoho týdne. Nejčastějším rizikem je, že se do některé části obličeje dá materiálu příliš a výsledek není přirozený. Proto u tohoto ošetření platí, že méně je někdy více.

4. Je třeba před aplikací jít na vstupní konzultaci nebo se vše dá stihnout za jednu návštěvu?

Většina klientů přichází rovnou na aplikaci, avšak každé aplikaci předchází konzultace s lékařem, během které s klientem důkladně probere jeho představy. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu, provádí se ambulantně a je možné po něm odejít domů. 

5. Jak dlouho zákrok trvá?

Délka ošetření závisí na rozsahu ošetřované oblasti. Může trvat 15 minut ale i hodinu, pokud se jedná o tekutý lifting (mini facelift). 

6. Jak zákrok probíhá? Budou vidět místa vpichů?

Po znecitlivění ošetřovaného místa lékař pomocí tenké jehly aplikuje kyselinu hyaluronovou přímo pod vrásky. Místa vpichů jsou téměř neviditelná.

7. Je aplikace výplní bolestivá? Mohu si nechat ošetřovanou oblast nějak znecitlivět?

Před aplikací je klient ošetřen znecitlivujícím krémem, takže samotné ošetření je nebolestivé.
Na naší klinice jako jedni z mála nabízíme možnost provedení ošetření v analgosedaci, u které pacient pospává a ze zákroku si nepamatuje vůbec nic. Tento postup využívají klientky, které chtějí víc injekcí najednou, někdy i v kombinaci s omlazením krevní plasmou, nebo jiným druhem mezoterapie. Velmi žádaná je i kombinace výplní a nití. Výsledkem je WOW efekt, bez jakéhokoliv stresu a strachu.

8. Mohu po zákroku hned odejít?

Ano, po zákroku v lokálním znecitlivění může klient hned odejít. Po ošetření v analgosedaci vás necháme na klinice 2-5 hodin na lůžku dospat.

9. Jaká jsou omezení po zákroku a na jak dlouho?

Je třeba se nedotýkat ošetřené oblasti a snažit se minimalizovat mimické pohyby, chránit pleť před přímým sluncem a extrémními teplotami, vyhnout se soláriu, sauně, chladové terapii (kryokomoře).

10. Jak dlouho výsledek vydrží?

V závislosti na individuálních dispozicích vydrží efekt přibližně rok.

11. Jaká je cena zákroku.

Cena je odvislá od počtu a druhu výplní: Ceny ošetření najdete zde.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!