Niťový lifting Aptos

Unikátní metoda miniinvazivního liftingu pleti, krku a vypnutí kontur v obličeji. Liftingové nitě jsou spolehlivé, mají okamžité výsledky a pomáhají zlepšovat vzhled povadlé pleti a bojovat s následky jejího ochabování.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Jedná se o speciální liftingové nitě a metody, které vynalezl v roce 1996 a následně patentoval gruzínský plastický chirurg Marlen Sulamanidze. Jsou spolehlivé, mají okamžité výsledky, nezanechávají jizvy a nerovnosti a pomáhají zlepšovat vzhled povadlé pleti a bojovat s následky jejího ochabování. Efekt metody se vyrovná chirurgickému faceliftu, ale na rozdíl od chirurgického liftingu není nutno použít celkovou anestezii. Jedná se o méně invazivní postup liftingu, konturování a zavěšení pokleslých tkání v oblasti obličeje a krku u pacientů, kteří chtějí dosáhnout omlazujícího účinku. Zároveň je možné využít metody k modelaci a vytvarování specifických částí obličeje jako je brada či nos nebo vypnout a omladit obličej komplexně.

Výhody niťového liftingu Aptos:

  • Dvojí účinek: lifting a omlazení
  • Miniinvazivní zákrok – pouze lokální anestezie
  • Okamžitě viditelný výsledek
  • Žádné jizvy
  • Minimální zotavení – rychlý návrat do běžného života
  • Dlouhodobý a přirozený výsledek
  • Možnost kombinace s jiným invazivním zákrokem

Během zákroku a po zákroku:

Niťový lifting je zákrok, při němž lékař speciálními nitěmi zpevňuje a zvedá různé kontury v obličeji. Nit se do podkoží zavádí tenoučkou jehličkou o průměru 1,2 mm.

Zákrok se provádí v místním znecitlivění, je téměř bezbolestný a trvá 20–30 minut. Ihned po ošetření pacient odchází domů. Po zákroku může být ošetřené plocha mírně oteklá a mohou se objevit modřinky. Ty však zpravidla zmizí přibližně do jednoho týdne.

Výsledek po zákroku je okamžitý. V průběhu dalších měsíců se výsledek ještě umocňuje, neboť nit zaroste vazivovou tkání, čímž je dosaženo mladšího vzhledu o 5–7 let.  Efekt zákroku vydrží několik let a v případě potřeby jej lze opět opakovat.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!