Odstranění pocení

Řekněte stop nepříjemnému pocení. Pocení je přirozený proces, kterým se tělo ochlazuje. Příčiny mohou být různé – od horka přes stres, nadváhu a nevhodnou životosprávu až po dědičné faktory. Nadměrné pocení je nepříjemné i pro okolí. Ve společenských kruzích je vnímáno jako faux pas.

Popis ošetření

Omezení pocení

Pocení omezujeme za pomocí ošetření Botoxem. Injekční látku používáme k odstranění pocení na různých částech těla, nejčastěji ošetřujeme oblasti podpaží a dlaní. Princip ošetření spočívá v tom, že injekcní látka zamezuje přenosu nervových signálů do potních žláz, a ty díky tomu nedostávají podněty ke své činnosti. Samotné ošetření je velmi jednoduché - lékař při něm aplikuje léčebnou látku do podkoží pomocí tenoučkých jehliček.

Ošetření trvá zhruba 10 minut. Účinek nastupuje během 2 až 10 dní a trvá v průměru 8 - 12 měsíců.

Po zákroku

Po ošetření injekční látkou je důležité nechat pokožku v klidu. Klienti by se jí neměli dotýkat, ani ji masírovat či na ní aplikovat kosmetické přípravky. I přesto se může objevit mírné zarudnutí nebo otok, které však rychle vymizí. Holení v místě ošetření doporučujeme nejdříve po 72 hodinách.

Kdo může podstoupit zákrok?

Zákrok mohou podstoupit zdravé osoby starší 18 let. Ošetření injekční látkou se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

Máte zájem podstoupit odstranění pocení? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!