Odstranění pocení

Řekněte stop nepříjemnému pocení. Pocení je přirozený proces, kterým se tělo ochlazuje. Příčiny mohou být různé – od horka přes stres, nadváhu a nevhodnou životosprávu až po dědičné faktory. Nadměrné pocení je nepříjemné i pro okolí. Ve společenských kruzích je vnímáno jako faux pas.

Popis ošetření

Omezení pocení

Pocení redukujeme za pomocí aplikace botulotoxinu, ve kterém je léčivá látka botulini toxinum typus A. Injekční látku používáme k odstranění pocení na různých částech těla, nejčastěji ošetřujeme oblasti podpaží a dlaní. Princip ošetření spočívá v tom, že injekcní látka zamezuje přenosu nervových signálů do potních žláz, a ty díky tomu nedostávají podněty ke své činnosti. Samotné ošetření je velmi jednoduché - lékař při něm aplikuje léčebnou látku do podkoží pomocí tenoučkých jehliček.

Ošetření trvá zhruba 10 minut. Účinek nastupuje během 2 až 10 dní a trvá v průměru 8 - 12 měsíců.

Po zákroku

Po ošetření injekční látkou je důležité nechat pokožku v klidu. Klienti by se jí neměli dotýkat, ani ji masírovat či na ní aplikovat kosmetické přípravky. I přesto se může objevit mírné zarudnutí nebo otok, které však rychle vymizí. Holení v místě ošetření doporučujeme nejdříve po 72 hodinách.

Kdo může podstoupit zákrok?

Zákrok mohou podstoupit zdravé osoby starší 18 let. Ošetření injekční látkou se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

Máte zájem podstoupit odstranění pocení? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!