Odstranění pocení

Sleva 25% na odstranění pocení botulotoxinem. Nyní za 10.400,-Kč, ušetříte 3.500,-Kč. Platí po celé léto do 31.8.2018.
Řekněte stop nepříjemnému pocení. Pocení je přirozený proces, kterým se tělo ochlazuje. Nepříjemné začíná být ve chvíli, kdy se potíme nadměrně. Příčiny mohou být různé – od horka přes stres, nadváhu a nevhodnou životosprávu až po dědičné faktory. Nadměrné pocení je nepříjemné i pro okolí. Ve společenských kruzích je vnímáno jako faux pas.

Popis ošetření

Pocení lze omezit dočasně i trvale

Pocení je přitom možné odstranit - a to dočasně i natrvalo v závislosti na zvolené metodě. Na Brandeis Clinic odstraňujeme pocení laserem nebo za pomoci injekce. Před zvolením typu zákroku doporučujeme konzultovat výběr ošetření s naším lékařem.

Injekční látku používáme k odstranění pocení na různých částech těla. Nejčastěji ošetřujeme oblasti podpaží a dlaní. Princip ošetření spočívá v tom, že injekcní látka zamezuje přenosu nervových signálů do potních žláz, a ty díky tomu nedostávají podněty ke své činnosti. Samotné ošetření je velmi jednoduché - lékař při něm aplikuje léčebnou látku do podkoží pomocí tenoučkých jehliček.
Ošetření trvá zhruba 10 minut. Účinek nastupuje během 2 až 10 dní a trvá v průměru 8 - 12 měsíců.

Odstranění pocení laserem

Laser vás zbaví nepříjemného pocení jednou pro vždy. Tato revoluční metoda vede k trvalému odstranění až 90 % potních žlázek. Zákrok trvá přibližně 30 minut při lokální anestezii a je mikroinvazivní. Po znecitlivění se do pokožky zavede jemná milimetrová optická kanyla. Ta laserovým světlem zasáhne potní žlázky a zničí je. Pokožce ani okolním tkáním nehrozí žádné poškození.
Zákrok je bezbolestný, vykonává se ambulantně a klient hned po jeho absolvování odchází domů.

Po zákroku

Po ošetření laserem doporučujeme nevystavovat ošetřované místo přímému slunci.
Po ošetření injekční látkou je důležité nechat pokožku v klidu. Klienti by se jí neměli dotýkat, ani ji masírovat či na ní aplikovat kosmetické přípravky. I přesto se může objevit mírné zarudnutí nebo otok, které však rychle vymizí. Holení v místě ošetření doporučujeme nejdříve po 72 hodinách.

Kdo může podstoupit zákrok?

O vhodnosti konkrétní metody odstranění pocení je potřeba poradit se s lékařem. Oba zákroky mohou podstoupit zdravé osoby starší 18 let. Ošetření injekční látkou se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

Máte zájem podstoupit odstranění pocení? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650

Více info o zákroku

Nadměrné pocení lze vyřešit šetrně a jednou provždy – laserem

Pocení je přirozená tělesná funkce, která nám již od útlého věku pomáhá ochlazovat povrch kůže a regulovat tak tělesnou teplotu. Na těle dospělého člověka se nachází v průměru kolem 2,6 mil. potních žláz. I když celý den strávíme v klidu, odpaří se z našeho těla minimálně půl litru potu. Číst dále