Plastická operace stehen

Sexy nohy, kterými okouzlíte. Mysleli jste si, že lifting lze provést jen v oblasti tváře? Omyl. Touto plastickou operací je možné vylepšit i jiné části těla. Získejte pevná a hladká stehna – rezervujte si ještě dnes konzultaci s odborníkem na naší klinice.

Popis ošetření

Po výrazném zhubnutí či následkem stárnutí dochází k ztrátě elasticity kůže, která zůstává v partiích paží nebo stehen nevzhledně viset. Liftingem vnitřní strany stehen dokážeme kůži vypnout tak, že budou nohy znovu působit mladistvým dojmem.

Před zákrokem

Před operací je nutné nejprve absolvovat konzultaci se specialistou na naší klinice. Ten určí další postup a vysvětlí vám operační postup, pooperační režim i možná rizika operačního zákroku. Ve spolupráci s recepcí domluvíme termín operace a požadovaná předoperační vyšetření.

Během zákroku

Plastická operace stehen se provádí v celkové anestezii a trvá asi 1,5 hodiny. Operační řezy jsou obvykle vedeny na vnitřní straně stehen. Lékař odstraní nadbytek kůže i podkožní tkáně. Zákrok můžeme v případě potřeby spojit s liposukcí příslušných partií. Operační rány naši lékaři zašívají speciálním pokračovacím samovstřebatelným stehem. Na závěr rány zakryjí a stáhnou elastickým obvazem.

Po zákroku

Minimální doba rekonvalescence je 2 týdenní. Během této doby k nám klient dochází na pravidelné kontroly, jinak je doporučen klidový režim. Po dobu 4 týdnů doporučujeme nošení speciálních elastických návleků. Jizvy v průběhu dalších několika měsíců postupně blednou a zůstanou jen minimálně patrné.

Máte zájem podstoupit plastickou operaci stehen (lifting)? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!