Omlazení obličeje vlastním tukem

Získejte mladistvý a optimistický vzhled díky omlazení obličeje vlastním tukem. Podívejte se na výsledky naší práce, budete mile překvapeni. Rádi pomůžeme i Vám

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Autotransplatace tuku do obličeje se provádí nejčastěji v lokální anestezii. Po ošetření v lokální anestezii pacient odchází domů, není nutná hospitalizace. Na žádost pacienta se může autotransplantace tuku provádět i v analgosedaci, nebo celkové anestezii. Po ošetření v analgosedaci, pacient několik hodin dospává na klinice a po celkové anestezii je nutné, aby pacient zůstal celou jednu noc na klinice.

Délka ošetření

1 - 2 hodiny.

Pro koho je zákrok vhodný?

  • Pro muže i ženy, kteří chtějí dodat objem do obličeje
  • Při korekci očních váčků
  • Při korekci nosoústních vrásek
  • Zákrok je vhodný i pro pacienty, kteří nechtějí korigovat obličej výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové

Princip operace:

Pacientovi je nejdříve odebráno malé množství tuku (kolem 100 – 200 ml) liposukcí z některé oblasti těla, například bříška, boků, nebo hýždí. Odebraný tuk se zpracuje v přístrojem, který oddělí tukovou tkáň od nežádoucích struktur, jako jsou zbytky anestezie, krve, popraskané tukové buňky a staré tukové buňky. Do podkoží v oblastí obličeje se tak pomocí drobných vpichů aplikují jenom mladé a zdravé tukové buňky a vysoký obsah kmenových buněk.

Před zákrokem:

Před zákrokem je nutné absolvovat konzultaci s plastickým chirurgem. Lékař posoudí vhodnost tohoto ošetření pro daného klienta, prodiskutuje s ním jeho představy o konečném výsledku a společně se pacientem rozhodnou jestli je toto ošetření tím nejvhodnějším a jestli je možno dosáhnout očekávání klienta. Dále je pacientovi detailně vysvětlen operační postup, pooperační režim a možná rizika operace.

Po zákroku

Vpichy se obvykle zahojí do několika dnů. Může dojít k vzniku modřinek či otoků v oblasti vpichů, které odezní přibližně do 1 týdne. Oblast, kde byl tuk odebrán, může být taky doprovázená otokem a mírnou bolestivostí, tyto vedlejší příznaky liposukce odeznějí do 1 až 2 týdnů. Do 3 měsíců se vstřebá kolem 20 % tuku.

Rozhodnete-li se pro podstoupení zákroku a dáte důvěru naši klinice, špičkový tým pod vedením doktorky Lucie Kalinové bude připraven poradit a splnit vaše přání i potřeby pro vaši nejvyšší spokojenost. Rádi vás uvítáme na nezávazné návštěvě. 

Domluvte si svou konzultaci ještě dnes

+420 226 291 640 | info@brandeisclinic.cz

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!