Výplnĕ vrásek patří mezi nejoblíbenĕjší zákroky estetických chirurgů. Mají jen minimum rizik a vĕtšinou zaručí i výborný výsledek

Trápí vás vrásky, ale stále si nejste jisti, zda jsou ambulantní způsoby omlazení tou pravou volbou? Moderní korektivní dermatologie dokáže procesy stárnutí jednoduše a efektivnĕ zpomalit nebo na čas zcela zastavit. Vhodným způsobem, jak vaši pleť omladit, je například aplikace výplní, které jsou pro estetické chirurgy každodenní rutinou.

Naše pleť s věkem ztrácí svou přirozenou elasticitu a začínají se na ní tvořit vrásky. Na klinice Brandeis Clinic nabízí hned několik způsobů, jak tyto stopy stárnutí zahladit. Výběr nejvhodnějšího postupu přímo pro vás zvolí váš lékař v rámci nezávazné konzultace, odborníci se však netají tím, že osobnĕ preferují práci s výplnĕmi, jakou je například kyselina hyaluronová. Kyselina hyaluronová jako i jiné výplňové materiály představuje ideální druh zákroku pro pacientky, které potřebují dostat do tváře či rtů víc objemu, nebo jen vyřešit izolované vrásky, a nemají přitom čas (a mnohokrát ani vĕk) na chirurgické omlazovací operace.

Kyselina hyaluronová je minimálnĕ riziková, zaručující ve vĕtšinĕ případů výborný efekt. Jde přitom o přírodní látku, důležitou a přirozenou součást našeho organizmu. Její podíl v těle s věkem klesá, a i proto na naší kůži vznikají vrásky. Kyselina má totiž hydratační a elastické vlastnosti, které dodávají pokožce hebkost a pružnost. Pomocí kyseliny hyaluronové lze vyplnit nejen jemné i hluboké vrásky, ale také rty, bradu a lícní kosti a díky ní lze provést i celkový minilifting tváře. Efekt je okamžitý a dlouhodobý, není však trvalý.

Druhým typem boje proti vráskám je inejkce krásy. Ta je stejnĕ jako kyselina hyaluronová přírodní látka, která svým způsobem funguje i jako prevence proti stárnutí, kdy v důsledku jeho působení nedostanou vrásky v horní třetinĕ tváře ani příležitost vůbec vzniknut. Snad proto je aplikace injekce krásy jednou z nejrozšířenějších metod k odstranění vrásek. Při aplikaci pod vrásku dokáže injekce krásy dočasně omezit hybnost podkožního svalstva. Výsledkem je dokonale vypnutá pokožka, mimika tváře však zůstává zachována.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!