Vpáčené bradavky

I vaše prsa mohou být znovu dokonalá… Problém vpáčených bradavek může být nejen estetický, ale i funkční. Jedná se o vrozenou vadu, kterou je možné korigovat operačním zákrokem.

Popis ošetření

Pokud se vpáčení bradavky objeví v pozdějším věku, je potřeba věnovat mu zvýšenou pozornost a absolvovat preventivní vyšetření prsu k vyloučení závažnějšího problému.
Vpáčené bradavky mohou představovat problémy také v partnerském životě a mohou vést až ke sníženému sebevědomí. Přitom existuje jednoduché řešení - už není důvod se trápit!

Před zákrokem

Před zákrokem je nutné nejprve absolvovat konzultaci se specialistou na naší klinice. Ten provede vyšetření, prodiskutuje s klientkou její problém a navrhne operační řešení. Vysvětlí jí také operační postup, pooperační režim a možná rizika. Vzhledem k tomu, že se jedná o zákrok prováděný v lokální anestezii, nejsou nutná předoperační vyšetření. Dle dohody nakonec lékař ve spolupráci s recepcí stanoví termín operace.

Během zákroku

Úprava vpáčených bradavek se provádí ambulantně v lokální anestezii. Trvá asi 30 minut. Drobným řezem na hranici dvorce se přeruší vývody mléčné žlázy, které způsobují vtažení bradavky. Nakonec se bradavka fixuje v požadované poloze po dobu 3 týdnů speciálními nerezovými zavíracími špendlíky. Po operaci lékař zakryje ránu obvazem a klientku propouštíme do domácí péče.

Po zákroku

Po zákroku se dočasně objeví mírná bolestivost, která je zvládnutelná běžnými analgetiky. Otok a menší modřiny odezní během několika dnů. Pokud klientka vykonává fyzicky nenáročnou práci, může se do ní vrátit po několika dnech. Na pravidelné kontroly k nám dochází obvykle po dobu 3-4 týdnů.

Kdo může podstoupit zákrok?

Zákrok se provádí u zdravých žen po skončení vývinu prsou.

 

Máte zájem podstoupit úpravu vpáčených bradavek? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!