Modelace prsou

Modelací prsou na Brandeis Clinic získáte prsa s „mladistvým“ vzhledem. Modelaci prsou běžně provádíme v kombinaci s dalšími zákroky, např. zvětšením prsou či plastickou operací břicha. Naši chirurgové jsou připraveni se vám věnovat na konzultaci po neomezenou dobu tak, abyste spolu našli řešení, které splňuje Vaše očekávání.

Popis ošetření

Výhody modelace prsou na Brandeis Clinic

  • Modelaci prsou umíme kombinovat s jejich zvětšením, pro které používáme implantáty značek Polytech, Motiva, Mentor s doživotní zárukou na vadu materiálu, v případě implantátů Motiva i se zárukou na reoperaci při vzniku kapsulární kontraktury, a to po dobu prvního roku po operaci.
  • Modelaci prsou umíme kombinovat i s liposukcí, abdominoplastikou či jinými zákroky plastické chirurgie.
  • Předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice.
  • Neomezený“ čas konzultace. Na klienty si vyhrazujeme tolik času, kolik je třeba, délku konzultace neomezujeme pevnými termíny. Pouze takto jsou naši chirurgové schopni klientům navrhnout velikost a typ implantátu, které jsou schopny doručit nejlepší možný výsledek (symetrická a měkká prvky s bradavkami na vrcholu, bez viditelných okrajů implantátu).
  • Kvalitní vybavení pokojů, jehož součástí je postel LINET nejvyšší třídy (kvalitní postel hraje významnou roli v pooperační fázi, kdy by měla být operovaná místa co nejméně namáhána), kyslíkové masky, sociální zařízení a televize.
  • Kvalitní péče, kdy jedna sestřička má na starosti maximálně čtyři pacienty. Veškerý sesterský personál má odpovídající vzdělání a osvědčení.
  • Anesteziolog Brandeis Clinic má zkušenosti ze zahraničí a těší se respektu mezi tuzemskými i zahraničními kolegy. MUDr. Jan Machač uspával např. Václava Havla či členy královského dvora v Saudské Arábii.
  • Používáme anesteziologický přístroj Fabius plus, kterému se přezdívá „šampaňské mezi anesteziologickými přístroji“. Tento přístroj přesně dávkuje medicinální plyny s anestetik, čímž minimalizuje tak zátěž pro organismus pacienta a urychluje rekonvalescenci. Tento přístroj zároveň zajišťuje důkladné promíchaní směsi, její předehřátí a zvlhčení pro velmi šetrný přístup k sliznici dýchacích cest a k plicní tkání. Při kombinaci modelace prsou s dalším zákrokem plastické chirurgie může trvat doba operace až 4 hodiny, tj. u těchto zákroků je šetrnost anesteziologie důležitější, než u jiných ošetření s krátkou dobou operace.
  • Modelaci prsou na Brandeis Clinic, i v kombinaci s jinými ošetřeními, lze získat na splátky. Spotřebitelský úvěr na plastickou operaci zprostředkovávají přímo pracovníci recepce Brandeis Clinic.
  • Brandeis Clinic pravidelně získává skvělé hodnocení v oblasti čistoty od příslušných státních institucí.

Před zákrokem

Před zákrokem je nutné nejprve absolvovat konzultaci s plastickým chirurgem na naší klinice. Ten provede potřebná vyšetření a zhodnotí vhodnost zákroku pro konkrétní klientku. Poté jí vysvětlí operační postup, pooperační režim i možné komplikace. Ve spolupráci s recepcí kliniky domluví předoperační vyšetření - včetně ultrasonografického vyšetření prsou - a stanovíme vhodný termín operace.

Během zákroku

Modelace prsou se provádí v celkové anestezii a trvá asi 2 hodiny. Před samotným operačním výkonem lékař provede fotodokumentaci hrudníku, potřebná vyměření a nákres linií operačních řezů. Principem operace je redukce nadbytku kůže, modelace prsou a uložení dvorců do požadované polohy. Usilujeme o to, aby pooperační jizvy byly co nejjemnější, a proto kůži zašíváme speciálním jemným samovstřebatelným stehem.

Sešitím operačních ran dosáhneme požadovaného tvaru prsu. Jizvy po zákroku se obvykle nacházejí po obvodu a pod dvorcem - ve tvaru obráceného písmene T. Jako prevenci krevních výronů zavádíme do druhého dne po operaci drén a elastickým obvazem fixujeme hrudník. Během operace podáváme preventivně antibiotika. Klientka zůstává 1 až 2 dny hospitalizována na klinice.

Po zákroku

V průběhu hospitalizace dostává klientka léky na tlumení bolesti a preventivně antibiotika. Po 24 hodinách po operaci se provádí první převaz, odstraní drény a nasadí elastická modelační podprsenka. Tu klientka nosí po dobu 6 týdnů. Průběžně dochází na převazy až do zhojení operačních ran.

Návrat do práce je možný přibližně po 2 týdnech. První 2 měsíce po zákroku doporučujeme vynechat náročnější fyzické aktivity a zvedání těžkých předmětů. Pooperační jizvy v průběhu 3 až 6 měsíců postupně vyblednou. Na uzavřenou jizvu je vhodné na noc lepit silikonové krytí New gel+. Jizvy je také možné zjemnit profesionálním laserem Palomar, který je na naší klinice k dispozici.

Kdo může podstoupit zákrok?

Modelace prsou se provádí u zdravých žen od 18 let věku. Nedoporučuje se ale ženám, které ještě plánují těhotenství.

Plastická chirurgie je samostatným oddělením kliniky, které provozuje MUDr. Lucie Kalinová Ph.D.

Využijte naší bleskurychlé půjčky na lékařskou péči přímo u nás na recepci. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 226 291 640 či emailu: info@brandeisclinic.cz.

Máte zájem podstoupit modelaci prsou? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!