Před a po - liposukce

 

Důvody proč hubnout s Brandeis Clinic

 • Laserová liposukce SlimLipo
  Vysoce účinná a nejbezpečnější metoda odstranění tuku a tvarování těla bez hospitalizace. SlimLipo šetrně rozpustí podkožní tuk a zároveň vás zbaví nevzhledné povolené kůže, kterou zpevní a stáhne. Zbavíte se až 7 litrů tuku za jedno ošetření.
 • Liposukce MicroAire
  V rámci této metody vám můžeme odsát tuk z oblasti bříška a následně jej využit třeba pro zvětšení prsou. Můžete si pak užít efektivitu dvou zákroků v jednom.
 • Lipolýza tuku
  Rychlé odstranění menších tukových oblastí díky aplikaci roztoku. Lipolýza rozpustí tuková ložiska, která se vám ani usilovným cvičením a dietou nedaří shodit! Samotný zákrok je zcela bezbolestný a provádí se ambulantně, bez anestezie.
 • LPG Lipomassage
  Stimuluje tukové buňky k lepšímu metabolismu, čímž podporuje odbourávání tuku. S unikátním přístrojem LPG redukujete přebytečný tuk a zároveň zpevníte povolenou kůži díky zvýšené produkci kolagenu a elastinu.
 • ProshockIce
  Ošetření přístrojem ProshockIce kombinuje ledovou lipolýzu s rázovou vlnou, bez zásahu chirurga. Získáte přirozeně hladkou pokožku bez známek celulitidy a to vše bezbolestně v ambulantním ošetření.
 • Služby výživového poradce
  Hubnutí a aktivní metabolismus není jen otázka cvičení. Naše výživová poradkyně Vám sestaví přesně ten jídelníček, který Vám pomůže s přebytečnými kily.

Objednejte se na ošetření

Liposukce

Podbradek

Stehna

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!