Bezbolestná liposukce Slimlipo, H.M.

Zdravím všechny, komu není lhostejný svůj zevnějšek a nechtějí mít kolem pasu ,,michelin,,

Jeden den jsem se rozhodl a řekl si: ,,Dost,,! Chci se normálně oblékat, vypadat dobře a ve svém věku už začít o sebe pečovat. Milí pánové, ale i dámy!..... já nejsem vůbec typ Sylvester Stallone s pekáčem buchet na břiše, protože mne nebaví trávit dlouhé hodiny trápení svého těla v posilovně, takže jak to vymyslet, abych byl ve svých 46 letech štíhlý jako proutek???No, to trochu přeháním, tak abych měl klasikou konfekční postavu....
Rozhodl jsem se proto tomu jednou udělat konec a jít na bezbolestnou liposukci Slimlipo. Vybral jsem si proto špičku mezi estetickými centry a kontaktoval BRANDEIS CLINIC.
Zapojil jsem do hledání toho nejlepšího všechny známé, vypadl nám všem z toho BRANDEIS CLINIC, tak snad tomu tak bude.

A byl jsem opravdu mile překvapen- luxusní prostředí, absolutně profesionální personál i přístup ke klientovi jsem tady u nás opravdu nikde nezažil, až tady. Pravda, bál jsem se, to přiznám, ale,, Rocky nezná bolest,, takže šup do toho, ať je to hotovo! Byl jsem jak rybka ve vodě, hned po zákroku jsem volal manželce, že tedy už si vezu nové tělo domů, ale omyl!!! Personál si na mne dole při propouštění počkal, opravdu se ujistili, že mám odvoz a sám neřídím, což se přiznám, jsem měl v plánu. Nic takového...Domů jsem odjel taxíkem oblečen ve speciálním prádle, které jsem pak 3 týdny poctivě nosil, abych dodržel pokyny lékaře.
Užil jsem si to ,, michelin je pryč,, já se cítím báječně a doufám, že takto už to zůstane a že v plavkách budu vypadat jako ,,Rocky Balboa v ringu,,.
Pánové nebojte se a jděte do toho, máte to hned, nemusíte nikam chodit do posilovny, trápit se, potit se a hekat u různých strojů. V BRANDEIS CLINIC máte za hodinu tělo jak ze žurnálu!

H.M.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!