Vzhled a pohyb přirozených prsou s ergonomickými implantáty Motiva Ergonomix

Přední značka na poli prsních implantátů Motiva představuje ženám nový typ prsních výplní s názvem Ergonomix. Tyto ergonomické implantáty by měly nahradit dosud mnohdy nepřirozeně vypadající a chovající se výplně, a konečně tak nabídnou ženám optimální řešení při zvětšení prsou. Díky nejmodernější TrueTissue Technology™ kombinující speciální povrch i plnící gel dokáží implantáty přirozeně kopírovat pohyby skutečných ňader v jakékoliv poloze.

Proč vypadají ergonomické výplně přirozeně?

Implantáty Ergonomix se se svým kapkovitým tvarem dokáží přizpůsobit tělu a kopírovat přirozený pohyb ňader. Na rozdíl od starších typů zde také nehrozí pocit tvrdosti výplní ani jejich rotace. Za unikátními vlastnostmi ergonomických implantátů stojí speciální plášť z pružného elastomeru a 100% výplň gelem ProgressiveGel Ultima™.  Na základě studií přirozených prsou vytvořili odborníci z Motiva tento elastický gel poskytující velmi poddajný, přirozený objem, který pacientkám dodá sebedůvěru. ProgressiveGel Ultima™ je vyráběn z nejjemnějších silikonových materiálů Nusil Technology a při implantaci nepraská.

Tato inovativní technologie pracuje s gravitací, kdy vždy posouvá nejvyšší bod profilu implantátu podle aktuální polohy ženy. Pokud pacientka stojí, nejvyšší bod prsou směřuje směrem ke spodnímu pólu. Při lehu na zádech se zase nejvyšší bod implantátů posune blíže ke středu prsou. Díky této revoluční technologii se dokáží implantáty Motiva Ergonomix chovat a vypadat jako skutečná prsa.

Výhody oproti neergonomickým implantátům

Starší typy anatomické implantátů měly tendenci k rotaci, což mohlo mít za následek změny tvaru poprsí. Samotné pacientky i jejich partneři pak označovali za jeden z největších problémů to, jak nepřirozeně se implantáty chovají a vypadají, jelikož tyto starší výplně nereagovaly na pohyb ani polohu ženy. Starší typy prsních výplní také nebyly zdaleka tak dokonalé co se týče bezpečnosti, jako nové implantáty Motiva. Patentovaný povrch SilkSurface s NanoSurface Technology™ na nových prsních výplních Motiva Ergonomix se přizpůsobuje pohybu a eliminuje abrazi spojenou s texturou vytvořenou solí či cukrem, k níž může dojít u fyzicky aktivních žen.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!