Jak vybrat ten správný prsní implantát?

Silikonové implantáty určené pro zvětšení poprsí se vyrábí již více než 60 let. Za tu dobu se kvalita implantátů i bezpečnost samotného zákroku zdokonalily natolik, že nyní platí augmentace (chirurgické zvětšení prsou) za celosvětově nejoblíbenější plastickou operaci.

Pokud se pro zvětšení poprsí rozhodnete i vy, kromě osvědčené kliniky a zkušených lékařů je potřeba dbát na výběr kvalitních prsních implantátů, jež rozhodují o výsledném vzhledu a pocitu z nových prsou. Každá žena má jiná přání a očekávání týkající se jejího vysněného poprsí. Z tohoto důvodu byly vyvinuty různé typy implantátů, které se liší tvarem, velikostí, povrchem i obalem.

Nejpřirozenější vzhled zaručují prsní implantáty plněné silikonovým gelem. Prsní implantáty značky Motiva obsahují takzvaný ProgressiveGel Plus ® mající ideální mechanické vlastnosti a tvarovou stálost, takže nevznikají žádné deformace způsobené případným tlakem nebo pohybem. 100% plnění implantátu zaručuje jeho dokonalou bezpečnost, jelikož se snižuje riziko vzniku zvrásnění nebo trhliny výplně.

Ženy si do dnešního dne mohly zvolit pouze ze dvou tvarových typů implantátu – kulatý nebo anatomický. Od dubna tohoto roku však Motiva přichází s novinkou – ergonomickými implantáty. Tento typ implantátů se po implantaci perfektně přizpůsobí tělu. Vizuální efekt vytvoří dojem kapky, tak jak je to obvyklé u anatomických implantátů, nicméně bez rizika deformací. Ergonomický tvar zajistí, že i po možném otočení implantátu v těle, udrží tvar stále stejný a nedojde tedy k viditelným deformacím. Kulaté implantáty jsou vhodnější v případě, že si přejete dodat objem ve vrchní části prsou a toužíte po plnějších ňadrech. Značka Motiva nabízí vždy výběr ze 4 profilů: Mini (velmi nízký), Demi (nízký), Full (střední) a Corsé (vysoký).

Při výběru implantátů mějte na paměti i jejich povrch. Motiva nabízí výplně pokryté jemně texturovaným povrchem Silk nebo více texturovaným povrchem Velvet. Obě textury zaručují nejvyšší pocit jistoty a díky dokonalému přilnutí implantátu k prsní tkáni i vysokou míru fixace. Obal je další charakteristikou implantátu, která určuje jeho bezpečnost. Obaly výplní Motiva obsahují dokonce 7 vrstev a to včetně ochranné nepropustné vrstvy BluSeal®, která je nabarvena na modro, takže ji může každý chirurg jednoduše zkontrolovat. Tato speciálně navržená ochranná vrstva zaručuje, že žádný gel nepronikne do těla pacientky.

Nejmodernější vlastností implantátů značky Motiva je princip uzavírání samotného implantátu pomocí tzv. zátky. Tato zátka je monoliticky spojena s obalem, což přispívá k ještě větší odolnosti a tím i vyššímu bezpečí gelového implantátu.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!