Zvětšení prsou vlastním tukem

Chtěla byste mít o něco větší prsa, ale nevyhovuje vám představa zvětšení ňader implantáty? Bojíte se zdravotních rizik, nechcete mít v těle cizorodé materiály nebo se obáváte jizev? Potom je pro vás vhodné zvětšení ňader vlastní tukovou tkání. Tento typ zákroku, odborně nazývaný autoaugmentace, zatěžuje organizmus jen minimálně, neboť pracuje pouze s tělu vlastními tkáněmi.

Popis ošetření

Výhody zvětšení prsou vlastním tukem na Brandeis Clinic 

  1. Unikátní, nová, moderní metoda Adivive, kterou disponujeme jako jediní v ČR.

Jako jediní v ČR používáme unikátní metodu z USA, která přenáší tuk očištěný o staré a mrtvé buňky či zbytky anestezie. Díky tomu se na novém místě uchytí až 90 % transplantovaného tuku, namísto standardních 40 % – 60 %. Kromě této metody disponujeme i metodu Pure graft, která taky dává lepší výsledky uchycení tuku, než staré metody zpracování a přenosu tuku jako jsou sedimentace, nebo obyčejná centrifuga. Díky uchycení 90 % tuku, námi používaná metoda transferu tuku Adivive nabízí finální výsledek již po prvním ošetření. U metod s uchycením 40 % – 60 % tuku bývá často prováděna doplňková reoperace.

  1. Důmyslný komfort po operaci.

Kvalitní vybavení pokojů, jehož součástí je postel LINET nejvyšší třídy (kvalitní postel hraje významnou roli v pooperační fázi, kdy by měla být operovaná místa co nejméně namáhána), kyslíkové masky pro urychlení hojení, sociální zařízení a televize.  

  1. Kvalitní péče

Jedna sestřička má na starosti maximálně čtyři pacienty. Veškerý sesterský personál má odpovídající vzdělání a osvědčení.

 

Před zákrokem

Před zákrokem je nutné nejprve absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice. Ten na základě klinického vyšetření a představ klientky zhodnotí vhodnost tohoto operačního zákroku. Dále klientce vysvětlí operační postup, pooperační režim i možná rizika operace. Nakonec se domluvíte na předoperačním vyšetření a termínu samotného zákroku.

Během zákroku

Zvětšení prsou vlastním tukem se provádí v celkové anestezii a trvá kolem 3 hodin. V první fázi provádíme odsátí neboli liposukci tuku. Ten se následně zpracuje tak, že oddělíme potřebné tukové a kmenové buňky od nepotřebných buněk a tkání. Takto připravený materiál se poté injekčně implantuje do prsou. Díky kmenovým buňkám, které jsou obsaženy v tukové tkáni, se výplň rychle stává přirozenou součástí prsou. Klientka je již druhý den propuštěna do domácí péče.

Po zákroku

Vpichy se obvykle zahojí do několika dnů. Netvoří se po nich žádné jizvy. Několik dní po zákroku se nedoporučuje ležet na břiše. Klientka nemusí nosit žádné speciální prádlo. Přibližně 20 % tuku se po autoaugmentaci vstřebá, ale zbývajících 80 % zůstává trvalou součástí „nových" prsou. Liposukce může být doprovázena otokem a mírnou bolestivostí, které však odeznějí do 1 až 2 týdnů a neomezují klientku ve vykonávání běžných činností.

Kdo může podstoupit zákrok?

Zvětšení prsou vlastním tukem se provádí u zdravých žen po dovršení věku 18 let. Klientka musí mít jisté tukové zásoby, ze kterých je možné čerpat materiál na výplň prsou.

Zjistěte, jak může vypadat výsledek i ve Vašem případě. Rezervujte si ještě dnes konzultaci s našim specialistou​.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!