Zvětšení prsou vlastním tukem

Chtěla byste mít o něco větší prsa, ale nevyhovuje vám představa zvětšení ňader implantáty? Bojíte se zdravotních rizik, nechcete mít v těle cizorodé materiály nebo se obáváte jizev? Potom je pro vás vhodné zvětšení ňader vlastní tukovou tkání. Tento typ zákroku, odborně nazývaný autoaugmentace, zatěžuje organizmus jen minimálně, neboť pracuje pouze s tělu vlastními tkáněmi.

Popis ošetření

Výhody zvětšení prsou vlastním tukem na Brandeis Clinic 

  1. Unikátní, nová, moderní metoda Adivive, kterou disponujeme jako jediní v ČR.

Jako jediní v ČR používáme unikátní metodu z USA, která přenáší tuk očištěný o staré a mrtvé buňky či zbytky anestezie. Díky tomu se na novém místě uchytí až 90 % transplantovaného tuku, namísto standardních 40 % - 60 %. Kromě této metody disponujeme i metodu Pure graft, která taky dává lepší výsledky uchycení tuku, než staré metody zpracování a přenosu tuku jako jsou sedimentace, nebo obyčejná centrifuga. Díky uchycení 90 % tuku, námi používaná metoda transferu tuku Adivive nabízí finální výsledek již po prvním ošetření. U metod s uchycením 40 % - 60 % tuku bývá často prováděna doplňková reoperace.

  1. Důmyslný komfort po operaci.

Kvalitní vybavení pokojů, jehož součástí je postel LINET nejvyšší třídy (kvalitní postel hraje významnou roli v pooperační fázi, kdy by měla být operovaná místa co nejméně namáhána), kyslíkové masky pro urychlení hojení, sociální zařízení a televize.  

  1. Kvalitní péče

Jedna sestřička má na starosti maximálně čtyři pacienty. Veškerý sesterský personál má odpovídající vzdělání a osvědčení.

  1. Vysoké bezpečností standardy během operací v celkové narkóze.

Náš anesteziolog má zkušenosti ze zahraničí a těší se respektu mezi tuzemskými i zahraničními kolegy. MUDr. Jan Machač uspával např. Václava Havla či členy královského dvora v Saudské Arábii. Používáme anesteziologický přístroj Fabius plus, kterému se přezdívá „šampaňské mezi anesteziologickými přístroji“. Tento přístroj přesně dávkuje medicinální plyny a anestetika, čímž minimalizuje  zátěž pro organismus pacienta a urychluje rekonvalescenci. Přístroj Fabius plus zajišťuje důkladné promíchaní směsi, její předehřátí a zvlhčení a proto je velmi šetrný k sliznici dýchacích cest a k plicní tkání.

  1. Zvětšení prsou vlastním tukem na Brandeis Clinic lze získat na splátky.

Spotřebitelský úvěr na plastickou operaci zprostředkovávají přímo pracovníci recepce Brandeis Clinic. Platí jen pro České a Slovenské pacienty.  

  1. Vysoký stupeň čistoty a hygieny.

Brandeis Clinic pravidelně získává nejlepší hodnocení v oblasti čistoty od příslušných státních kontrolních úřadů.

KateřinaPřed zákrokem

Před zákrokem je nutné nejprve absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice. Ten na základě klinického vyšetření a představ klientky zhodnotí vhodnost tohoto operačního zákroku. Dále klientce vysvětlí operační postup, pooperační režim i možná rizika operace. Nakonec se domluvíte na předoperačním vyšetření a termínu samotného zákroku.

Během zákroku

Zvětšení prsou vlastním tukem se provádí v celkové anestezii a trvá kolem 3 hodin. V první fázi provádíme odsátí neboli liposukci tuku. Ten se následně zpracuje tak, že oddělíme potřebné tukové a kmenové buňky od nepotřebných buněk a tkání. Takto připravený materiál se poté injekčně implantuje do prsou. Díky kmenovým buňkám, které jsou obsaženy v tukové tkáni, se výplň rychle stává přirozenou součástí prsou. Klientka je již druhý den propuštěna do domácí péče.

Po zákroku

Vpichy se obvykle zahojí do několika dnů. Netvoří se po nich žádné jizvy. Několik dní po zákroku se nedoporučuje ležet na břiše. Klientka nemusí nosit žádné speciální prádlo. Přibližně 20 % tuku se po autoaugmentaci vstřebá, ale zbývajících 80 % zůstává trvalou součástí „nových" prsou. Liposukce může být doprovázena otokem a mírnou bolestivostí, které však odeznějí do 1 až 2 týdnů a neomezují klientku ve vykonávání běžných činností.

Kdo může podstoupit zákrok?

Zvětšení prsou vlastním tukem se provádí u zdravých žen po dovršení věku 18 let. Klientka musí mít jisté tukové zásoby, ze kterých je možné čerpat materiál na výplň prsou.

Video proměny naší klientky

 

Plastická chirurgie je samostatným oddělením kliniky, které provozuje MUDr. Lucie Kalinová Ph.D.

Využijte naší bleskurychlé půjčky na lékařskou péči přímo u nás na recepci. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 226 291 640 či emailu: info@brandeisclinic.cz.

Máte zájem podstoupit autoaugmentaci prsou? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!