Zvětšení bodu G kyselinou hyaluronovou

Bod G je spojován se schopností některých žen dosáhnout orgasmu. Jde o citlivou nervovou pleteň ve vaginální sliznici, která se nachází za stydkou kostí, a to ve vzdálenosti přibližně 6 cm mezi pochvou a močovou trubicí. Zvětšení bodu G může umožnit prožití vaginálního orgasmu, případně s ním spojené prožitky umocnit i znásobit.
Plastická chirurgie je samostatným oddělením kliniky, které provozuje MUDr. Andrea Musilová a MUDr. Lucie Kalinová Ph.D.

Popis ošetření

Popis ošetření

Zvětšení (augmentace) bodu G je časově nenáročný zákrok. Velikost bodu G běžně odpovídá přibližně velikosti hrášku a jeho zvětšení má za následek lepší vystavení stimulaci směrem dovnitř do pochvy. Provádí se injekční aplikací kyseliny hyaluronové přímo bod G a jde nejen o krátký, ale také o bezbolestný zákrok, jež lze provádět i v kombinaci s jinými zákroky. Zákrok je možné podstoupit v lokální i celkové anestezii. Celkovou anestezii je na místě zvolit, pokud klientka podstupuje ještě další zákrok v intimní oblasti, například labioplastiku.

Před zákrokem

Před provedením zákroku je nutno absolvovat konzultaci u plastického chirurga na naší klinice a gynekologické, případně i sexuologické vyšetření. Lékař zároveň pacientce vysvětlí postup při lokalizaci bodu G, operační postup a pooperační režim. Vzhledem k časové nenáročnosti může vše proběhnout v rámci jediného dne, přičemž pobyt na klinice je krátký, klientka může odejít domů po dospání celkové anestezie, tj. asi po 2 hodinách (za předpokladu, že byl zákrok v celkové anestezii proveden).

Během zákroku

Celý zákrok včetně konzultace netrvá déle než 30 minut a sestává z lokalizace bodu G a následné aplikace kyseliny hyaluronové. Samotná aplikace je otázkou několika vteřin, není tedy nutná anestezie ani hospitalizace.

Po zákroku

Případné omezení je zanedbatelné, protože již za 4 hodiny po zákroku se žena může vrátit do běžného sexuálního života. Zlepšení sexuálních prožitků po zákroku uvádí 87 % žen. Je však nutno zdůraznit, že účinek kyseliny hyaluronové odezní přibližně po 6–10 měsících. Nicméně, při opakované aplikaci kyseliny hyaluronové, se její účinek prodlužuje, proto lze docházet na aplikaci s delším odstupem.

Kdo může zákrok podstoupit?

Zdravé ženy po dovršení 18 let věku. Zákrok snemohou podstoupit těhotné ani kojící ženy ani ženy v době menstruace.

 

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650