Zubní korunka

Zubní korunky z kvalitní keramiky jsou vhodné k řešení estetických vad chrupu v podobě ulomených, zubními kazy poškozených či nevzhledných zubů.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Výhody zhotovení zubních korunek na Brandeis Clinic

  • Přímo na klinice máme 2 roboty CEREC. Stomatolog je tedy schopen vyrobit zubní korunku skutečně na míru každému pacientovi.
  • Disponujeme vlastním T-scanem, který analyzuje skus pacienta. Zhotovujeme korunky, které přesně respektují skus pacienta a nevystavují korunku nadměrnému tlaku.
  • Používáme keramiku nejvyšší kvality. Ke zhotovení korunek  používáme disilikátovou keramiku, nejkvalitnější materiál, ze kterého lze korunku vyrobit. Disilikátová keramika má přirozený vzhled a extrémně dlouhou životnost (několikanásobně delší v porovnání s živcovou keramikou).
  • Umíme zhotovit až 20 korunek během 1 dne, kdy i pacienti s kompletní úpravou viditelné části chrupu odchází s novým úsměvem v první den ošetření na Brandeis Clinic.
  • Aplikace korunek na Brandeis Clinic je bezbolestná. Na přání pacienta umíme zákrok provést v lokální anestezii či analgosedaci. Druhý způsob znecitlivění preferují především klienti s panickým strachem ze zubaře, kterým analgosedaci podáváme za přítomnosti kvalifikovaného anesteziologa, mezi jehož klienty patřili například členové královské rodiny v Saudské Arábii či Václav Havel.
  • Nabízíme kompletní péči. V týmu stomatologů Brandeis Clinic jsou i zkušení ortodontisté a zubní hygienistky (jedna ze zubních hygienistek Brandeis Clinic působí jako odborný lektor III. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze). Křivé zuby jsme schopni řešit i za pomoci rovnátek. Zároveň jsme schopni průběžně pečovat o zdraví chrupů našich pacientů.
  • Lékařskou péči poskytujeme i na splátky. Spotřebitelský úvěr na stomatologické ošetření zprostředkovávají pracovníci recepce Brandeis Clinic
  • Vstupní konzultace oddělení estetické stomatologie Brandeis Clinic jsou bezplatné
  • Brandeis Clinic pravidelně získává skvělé hodnocení v oblasti čistoty od příslušných státních institucí.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se zubních korunek nebo pokud si přejete objednat na konzultaci s naším stomatologem, kontaktujte nás.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!