Zubní hygiena, Monika R.

Dnes jsem absolvovala zubní hygienu na Brandeis Clinic Prague. Už při vstupu jsem byla okouzlená moderním interiérem, profesionálním a příjemným přístupem recepčních a dentální hygienistky.

Na začátku a také v průběhu celého ošetření mi bylo vysvětlováno, co se bude dělat krok po kroku a měla jsem možnost se ptát na cokoliv co mě ohledně zubní hygieny zajímá.
Před samotným prvním krokem jsme udělali fotku před a na konci hygieny fotku po, abych viděla rozdíl a musím říct, že mám teď po odstranění zubního kamene zuby z vnitřní strany hladké, čisté a bez jakýchkoliv náznaků pití kávy a zeleného čaje. A co mně také těší je fakt, že po hygieně mám pocit, že jsou moje zuby i bělejší.
S výsledkem jsem velice spokojená a řekla bych, že sem zároveň měla necelou hodinku starostlivé péče, jako když jdete do masážního nebo kadeřnického salónu, protože celé ošetření je bezbolestné. Když porovnám zubní hygienu na Brandeis Clinic s jinou mojí předchozí zkušeností vybrala bych si Brandeis Clinic která sídlí v centru Prahy což mne jako pracující ženě velice vyhovuje a také proto, že mi tam vysvětlili a názorně ukázali správný způsob čistění mezizubních prostorů kde jsem až do teď dělala chybu takže jsem se dozvěděla užitečnou radu a předešla tím možným těžkostem v budoucnu. Z celkové návštěvy jsem měla pozitivní pocit a vím že příště si opět vyberu Brandeis Clinic.

Monika R., 29.5. 2014

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!