Zubní fazety

Zhotovení zubních faset představuje nejmodernější a nejšetrnější řešení estetických vad chrupu. Faseta je tenký plátek keramického materiálu, který se adhezivně fixuje na přední část jednoho nebo více zubů ve viditelné části chrupu.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Výhody zhotovení zubních fazet na Brandeis Clinic

  • Přímo na klinice máme 2 roboty CEREC. Stomatolog je tedy schopen vyrobit zubní fazetu skutečně na míru každému pacientovi. Zároveň, fazety zhotovené na Brandeis Clinic mají tloušťku 0,3 mm, což jim dodává přirozený vzhled.
  • Disponujeme vlastním T-scanem, který analyzuje skus pacienta. Zhotovujeme fazety, které přesně respektují skus pacienta a nevystavují fazetu nadměrnému tlaku.
  • Používáme keramiku nejvyšší kvality. Ke zhotovení fazet používáme disilikátovou keramiku, nejkvalitnější materiál, ze kterého lze fazetu vyrobit. Disilikátová keramika má přirozený vzhled a extrémně dlouhou životnost (několikanásobně delší v porovnání s živcovou keramikou).
  • Umíme zhotovit až 20 fazet během 1 dne, kdy i pacienti s kompletní úpravou viditelné části chrupu odchází s novým úsměvem v první den ošetření na Brandeis Clinic.
  • Aplikace fazet na Brandeis Clinic je bezbolestná. Na přání pacienta umíme zákrok provést v lokální anestezii či analgosedaci. Druhý způsob znecitlivění preferují především klienti s panickým strachem ze zubaře, kterým analgosedaci podáváme za přítomnosti kvalifikovaného anesteziologa, mezi jehož klienty patřili například členové královské rodiny v Saudské Arábii či Václav Havel.
  • Nabízíme kompletní péči. V týmu stomatologů Brandeis Clinic jsou i zkušení ortodontisté a zubní hygienistky (jedna ze zubních hygienistek Brandeis Clinic působí jako odborný lektor III. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze). Křivé zuby jsme schopni řešit i za pomoci rovnátek. Zároveň jsme schopni průběžně pečovat o zdraví chrupů našich pacientů.
  • Lékařskou péči poskytujeme i na splátky. Spotřebitelský úvěr na stomatologické ošetření zprostředkovávají pracovníci recepce Brandeis Clinic
  • Vstupní konzultace oddělení estetické stomatologie Brandeis Clinic jsou bezplatné
  • Brandeis Clinic pravidelně získává skvělé hodnocení v oblasti čistoty od příslušných státních institucí.

Základem péče o fasety je dodržování zásad ústní hygieny

Díky aplikaci faset budou vaše zuby pevnější a krásnější. Je však třeba naučit se o ně správně pečovat a dodržovat rady dentálního hygienisty.

 

Máte-li jakékoli další dotazy nebo si přejete domluvit termín nezávazné konzultace o zubních fazetách v Praze s naším stomatologem, kontaktujte nás!

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650