Žilky v obličeji

Trápí vás žilky v obličeji? Nemusíte schovávat a skrývat nedokonalosti a vady své pleti. Toužíte opět získat čistou a svěží pleť? Dnes už je to možné!

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

A to pomocí Intenzivního pulzního světla tzv. fotorejuvenací (omlazení světlem). Tato americká technologie patentovaná firmou Palomar vás dokáže zbavit nežádoucích pigmentových skvrn a žilek v oblasti obličeje, krku a dekoltu, či rukou a napomůže vám získat vzhled pleti, na kterou budete pyšní.

Fotorejuvenace je nechirurgický přístup k obnově pleti a krásnějšímu mladšímu vzhledu. Přístroj Palomar Max G vysílá optimalizované pulzní světlo o vlnových délkách, které se absorbují pouze v pigmentových skvrnách a žilkách, tím je zahřejí a rozloží. Okolní tkáň zůstává neporušená. Výsledek? Během ošetření cítíte žádné až mírné nepohodlí avšak vaše kůže získává sjednocenou barvu bez pigmentových skvrn, stařeckých skvrn, rosacei a žilek. Výsledek je hlavně u žilek viditelný okamžitě. U pigmentových skvrn je výsledek viditelný do několika dní. Celé ošetření trvá 5 - 30 minut, dle velikosti ošetřované oblasti. Většinou stačí jedno sezení, někdy je na dočištění zapotřebí i druhé sezení. Po ošetření mají někteří pacienti pocit jako po spálení sluncem, avšak tento pocit vymizí do 24 hodin.

 

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!