Žilky na nohou

Dokonalé nohy bez viditelných žilek. Prosvítající drobné žilky na nohou trápí ženy všech věkových kategorií. Často se kvůli nim necítí dobře v sukni nebo krátkých kalhotách, což je zejména v létě velmi nepříjemné. Drobné žilky s průměrem do 2,5 mm se přitom dají rychle a bezbolestně odstranit laserem.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Odstranění žilek revoluční technologií z USA

Na Brandeis Clinic používáme k odstranění drobných žilek ne nohou patentovaný americký laser Palomar Lux 1064. Princip ošetření tímto přístrojem je velmi jednoduchý - laserové světlo projde do podkoží, kde zasáhne drobné cévky. Ty se okamžitě stahují a postupně zcela vymizí. Tato metoda byla vyvinuta ve spolupráci s americkými vědci. Vynikající výsledky můžeme z naší praxe potvrdit i my.

Před zákrokem

Před odstranění žilek na nohou je vhodné absolvovat nezávaznou konzultaci na naší klinice. Lékař na ní zhodnotí, zda laserové odstranění žilek pro vás představuje ideální řešení nebo doporučí jiný typ zákroku. Samotné ošeření nevyžaduje žádnou speciální přípravu.

Během zákroku

Ošetření laserem probíhá ambulantně a trvá asi 30 minut. Klient při něm může pociťovat větší teplo v oblasti nohou. Žádné znecitlivění však není potřeba. Lékař během zákroku pouze přikládá na ošetřované místo laserovou hlavici, která světelným paprskem působí na žilky.
Klient po ošetření ihned odchází domů a není nijak limitován ve vykonávání běžných aktivit. Pro dokonalý výsledek zákrok s určitými časovými odstupy několikrát opakujeme.

Po zákroku

Bezprostředně po zákroku se může v místě ošetření objevit zarudnutí nebo mírný otok. Tyto projevy však do několika hodin zcela odezní.

Kdo může podstoupit zákrok?

Laserové odstranění žilek na nohou je vhodné pro všechny zdravé osoby nad 18 let.

Máte zájem o laserové odstranění žilek na nohách? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!