Zářivý úsměv je vaší celoživotní vizitkou

Ne každý se může pyšnit přirozeně zářivým úsměvem. Za zažloutlý chrup mohou naše geny i špatná životospráva. Kouření, pití kávy nebo červeného vína, nezdravá strava, to vše může způsobit zabarvení zubů. Naštěstí lze tento estetický problém jednoduše vyřešit jednou návštěvou zubní kliniky. Vyzrajte na přírodu a oslňte bílým chrupem, který v létě díky opálené pokožce ještě více vynikne.

V Brandeis Clinic si můžete vybrat ze dvou základních způsobů bělení zubů. První metoda kombinuje pozvolné bělení, které se provádí přímo v ordinaci pomocí přípravku Opalescence Xtra. Výhodou tohoto způsobu je jeho rychlost a efektivita. Pro klienty je navíc příjemná i chuť bělicího přípravku. Při návštěvě kliniky se nejprve zhotoví tzv. bělicí nosiče na míru, které si pacient vloží na jednu hodinu do úst. Po zaškolení lze následně pokračovat v domácím bělení,  které se provádí zpravidla jednou denně.

Druhou možností je jednorázové bělení chrupu pomocí plazmové lampy ZOOM! Advanced Power. K dosažení přirozeně krásného úsměvu vám bude stačit jedna návštěva ordinace, kde si dopřejete ošetření jednou z nejšetrnějších a nejúčinnějších metod v oblasti bělení zubů. Bělení začíná tím, že vám lékař pokryje rty a dásně ochranným materiálem kvůli možnému podráždění. Poté se aplikuje bělicí gel, který se vymění celkově třikrát v 15-ti minutových intervalech a spustí se světelná lampa. Po necelé hodině budou vaše zuby bělejší až o 8 odstínů.

Bělení chrupu však není vhodné pro každého. Ošetření by se měly vyhnout především děti a mladiství do 18 let, u kterých se stále vyvíjí zubní sklovina. Další skupinou jsou lidé se zvýšenou citlivostí zubů, s alergií na bělicí materiál, lidé trpící záchvaty, epilepsií, pacienti po parodontologické léčbě, se špatnou ústní hygienou nebo s mnoha výplněmi a zubními kazy v předním úseku chrupu.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!