Výživové poradenství

Podstoupili jste na klinice zákrok, který upravil vaše tělesné křivky, a máte zájem si krásné tělo udržet natrvalo? Většina trenérů i výživových poradců se shodne na tom, že 80 % úspěchu takového úkolu  tkví ve správné stravě a 20 % ve fyzické aktivitě. Jak se stravovat vám poradí výživová poradkyně.

Popis ošetření

Kdy se na výživového poradce obrátit?

Na výživového poradce se může obrátit každý, kdo potřebuje snížit váhu, zlepšit jídelníček, upravit životní styl a zlepšit celkový zdravotní stav (upravit vysoký krevní tlak, cukrovku, pálení žáhy, cholesterol, únavu, vyčerpání organismu, stres a další).

Objednávejte se přímo na email: marketa.cemper@mcsup.cz nebo telefonicky na čísle 774 791 222.

Ošetření začíná konzultací

První konzultace trvá přibližně jednu hodinu. Klient podstoupí diagnostiku svého těla, zjistíme poměr tuku, svalů, viscerálního tuku, BMI apod. Poté výživový poradce projde s klientem vstupní dotazník. Položí otázky týkající se životního stylu, stravovacích návyků a zdravotního stavu. Otázky jsou velice jednoduché. Není třeba se na ně nijak připravovat. Speciální počítačový program zpracuje výsledky měření a odpovědi klienta ze vstupního dotazníku. Výživový poradce samozřejmě dodržuje lékařská tajemství. Obsah konzultace zůstává jen mezi klientem a poradcem. 

Princip „léčby“

Výživový poradce sestaví klientovi jídelní plán na míru tak, aby dal svému tělu všechny potřebné živiny ve správném množství. To ale neznamená, že by se klient musel nějak výrazně omezovat v jídle. Hubnutí s výživovým poradcem je hubnutí bez jojo efektu. Když se bude klient řídit udílenými radami, nemusí se bát, že by se mu kila vrátila.

Markéta Cemper pracuje s čistě přírodními doplňky (od české firmy Sunkins a.s.), které pomáhají detoxikovat, vyživovat, hubnout a doplňují vitamíny a minerály.

Markéta Cemper

VzděláníMarkéta Cemper

Na středoškolské vzdělání s maturitou navázala akreditovaným kurzem Poradce pro výživu, (NutriAcademy) a Specialista nutriční typologie, zdravé výživy a redukce váhy (Sunkins).

Silné stránky

Nadšení pro obor, ve kterém pracuji.

Proč jste se rozhodla pro tuto specializaci?

O zdravou výživu jsem se začala zajímat už na střední škole. Věřím, že kvalitní výživa je základ pevného zdraví. Velkou měrou ovlivňuje kvalitu života, neboť správná výživa nejen pomáhá předcházet nemocem, ale i život prodlužuje.

Jak relaxujete, kde čerpáte energii, abyste se mohla každému klientovi věnovat s maximální péčí?

Ve volném čase ráda lyžuji, běhám, chodím na jógu. Relaxuji četbou, hudbou a návštěvou divadla.

Motto
SPOKOJENOST JE NEJVĚTŠÍ POKLAD. 
Lao-c’, otec taoismu

Pracovní zkušenosti:

  • 2013 - výživový poradce Svět zdraví
  • od 2012 výživový poradce OSVČ
  • 1995 - 2013 sales manager v obchodní firmě

Vzdělání    

  • 1991 - 1995  střední škola s maturitou s ekonomickým zaměřením

Kurzy a školení

  • Poradce pro výživu (NutriAcademy)
  • Specialista nutriční typologie, zdravé výživy a redukce váhy (Sunkins).

Ceník služeb

Konzultace 400 Kč
3měsíční program 4 900 Kč
6měsíční program 6 500 Kč
12měsíční program 9 700 Kč

 

Související obrázky

Markéta Cemper certifikát

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650