Výplně vrásek Radiesse

Radiesse je injekční výplň vrásek, která je schopna okamžitě vyhladit rýhy, hluboké vrásky a další podobné známky stárnutí. Radiesse má skvělé výsledky i u neinvazivního liftingu obličeje a omlazení kůže prostřednictvím stimulace kolagenu. Viditelný efekt omlazení je okamžitý.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Radiesse používáme na jednotlivé části obličeje, krku, rukou či celkový lifting, vždy s dlouhodobým účinkem a na základě individuálních požadavků klienta.

Radiesse je výplní 2v1, která:

1.    dodává objem tam kde je zapotřebí

  • hřbety rukou – schováme vystupující žíly, dodáme objem a dosáhneme tak skvělého omlazení hřbetu rukou
  • krk – vyhlazení podélných rýh
  • zlepšení a vypnutí kontur spodní čelisti
  • nosoretní vrásky – vyhlazení
  • lícní kosti – zvýraznění oblasti lícních kostí (zvýrazněním této oblasti dosáhneme částečného liftingu obličeje bez skalpelu)
  • lifting střední částí obličeje – aplikací do střední částí tváří dosáhneme částečného liftingu bez skalpelu
  • marionety (vrásky jdoucí od koutků úst dolů) - vyhlazení
  • brada – zvýraznění malé brady
  • rýhy nad kořenem nosu – vyhlazení  

2.    omlazuje kůži stimulací tvorby vlastního kolagenu

Polysacharidový gel, ve kterém jsou mikro částečky calcium hydroxylapatitu, nejenže vyplňuje vrásky, ale navíc i stimuluje buňky zvané fibroblasty k produkci vlastního kolagenu. Nově vytvořená kolagenová vlákna vytvářejí v kůži, jakousi síť nebo konstrukci, která způsobuje lifting kůže, zlepšuje její pevnost a její elasticitu. Po třech měsících od aplikace Radiesse se tloušťka kůže zvýší o až 50 %                                                                                                       

Složení a bezpečnost

Radiesse obsahuje hydroxylapatit v polysacharidovém gelu. Medína využívá Hydroxylapatit již více než 20 let a platí, že tato látka je pro člověka bezpečná, kdy postupem častu dochází k rozložení této látky, aniž by v těle zanechala rezidua. Výborná snášenlivost a bezpečnost je potvrzená klinickými studiemi.  

Jak dlouho vydrží efekt Radiesse?

Efekt přetrvává 12–18 měsíců.

Jak probíhá ošetření?

Ošetření trvá většinou 10–30 minut ambulantně. Efekt je viditelný ihned po zákroku. Výplň se tenkou jehličkou, anebo jemnou kanylou aplikuje do oblastí, které chceme omladit, přidat jim objem, nebo konturovat. Je možné před zákrokem použít znecitlivující krém, nebo se výplň může naředit přímo s anestetikem. Hned po zákroku může být na kůži patrné mírné zarudnutí nebo otok, někdy i drobná modřinka, kterou lze zakrýt make-upem. Není třeba žádné rekonvalescence.

 

Radiesse je vhodný pro muže i ženy, u kterých došlo vlivem stárnutí ke ztrátě přirozeného objemu v obličeji a oblasti krku, nebo na hřbetech rukou, většinou po 35 roku života.

Aplikaci výplní Radiesse provádí na Brandeis clinic dermatoložka MUDr. Mária Rakúsová.

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!