Vyhlazení vrásek laserem

Vraťte zpátky čas a zapomeňte na vrásky a stárnoucí pleť. Vrásky, prosvítající žilky a povadlá pleť patří mezi typické projevy stárnutí pokožky. Jedná se o přirozený proces, který zatím neumíme zcela zastavit. Za pomoci špičkové laserové technologie jej však dokážeme účinně zpomalit a pokožce znovu navrátit její mladistvý vzhled.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Vyhlazení vrásek revolučními lasery z USA

Vyhlazení vrásek laserem je rychlé, bezpečné a vysoce účinné. Na Brandeis Clinic disponujeme dvěma lasery nejvyšší kvality, které byly pro tento účel speciálně vyvinuty ve spolupráci s Harvard Medical University v USA. Využívají nejlepší dostupné technologie, které u nás můžete vyzkoušet doslova „na vlastní kůži."

Ošetření laserem Lux 1540 od firmy Palomar

Metoda vyhlazování vrásek laserem Lux 1540 spočívá ve vysílání speciálních paprsků, které v podkoží vyhloubí stovky drobných tunýlků. V nich dochází ke shlukování starších buněk. Ty organizmus přirozenou cestou vyloučí. Zbylé tkáně vysílají tělu signál o potřebě regenerace, čímž dochází v ošetřených partiích ke zvýšené tvorbě kolagenu. Díky tomu vrásky postupně mizí a pleť se vypíná. Zároveň se ztrácí většina pigmentových skvrn a jiných defektů pleti.

Ošetření laserem Lux 2940 od firmy Palomar

Laser Lux 2940 je silnější a představuje účinné řešení i pro hluboké vrásky. Běžně jím ošetřujeme i tzv. kuřácké vrásky nad horním rtem, které většině jiných metod odolávají. Tento laser využívá jinou vlnovou délku a jeho účinek je razantnější. Ošetření i hojení jsou u tohoto typu o něco delší. Dokonalý výsledek je však zaručen minimálně po dobu 5 až 10 let.

Před zákrokem

Před samotným ošetřením je vhodné absolvovat nejprve konzultaci s lékařem na naší klinice. Dle typu vrásek a jiných vlastností vaší pokožky určí náš specialista vhodnou metodu omlazení pleti. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu.

Během zákroku

Vyhlazení vrásek laserem probíhá ambulantně a trvá v průměru 30 minut. Dle typu pleti a zvolené metody ošetření je třeba 1 až 4 sezení pro dosažení dokonalého výsledku. Ošetření je bezbolestné, doprovází jej pouze mírné pálení jako při delším pobytu na slunci.

Po zákroku

Po ošetření „slabším" laserem LUX 1540 může být vyhlazená oblast 1-2 dny zarudlá nebo mírně oteklá. Při ošetření „silnějším" laserem LUX 2940 tyto účinky trvají 4-7 dní a část ošetřené pokožky se odloučí a nahradí novou, pružnější. Výsledek rozhodně stojí za to!

Kdo může podstoupit zákrok?

Odstranění vrásek laserem je vhodné pro zdravé osoby starší 18 let. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.

Máte zájem podstoupit laserové odstranění vrásek? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650