Vyhlašujeme dvě nové proměny zdarma!

proměny 2017

Nejste spokojena se svým tělem či obličejem, ale nemůžete si dovolit vydat náklady na úpravu? Máme pro Vás řešení. Přihlaste se na exkluzivní bezplatnou úpravu Vašeho zevnějšku na Brandeis Clinic. Máme pro Vás dvě možnosti:

1. Facelifting

Omládněte o několik let! S přibývajícími roky člověk zaznamenává stárnutí obličeje. Kůže obličeje začne povolovat, poklesne, začnou se tvořit vrásky a výrazné kožní záhyby. Řešením je plastika obličeje a krku - facelifting.

2. Modelace prsou (s implantáty)

Nejste spokojena se svým dekoltem po porodu nebo po výkyvech váhy? Modelace prsou se provádí u povislého poprsí a zlepšuje jeho pevnost a vzhled. V případě potřeby lze zkombinovat i s prsními implantáty.

Co nabízíme?

  • ZDARMA operace prsou či facelifting
  • Nafocení profesionálních fotek včetně líčení a účesu

Co musíte splňovat?

  • věk nad 18 let
  • souhlas s pořízením audio, video a fotodokumnetace k marketingovým účelům kliniky

Jak se zúčastnit?

Pošlete nám 3 fotografie - obličej a oblast, kterou chcete vylepšit (ze strany a zepředu). Dále připište důvody, které Vás vedou k proměně a proč si myslíte, že jste vhodným kandidátem právě vy. Připojte na sebe kontakt a pošlete na email adela.starkova@brandeisclinic.cz. Hlásit do proměn se můžete do 31.3.2017. Finální výběr vhodné adeptky vybere odborná porota v čele s plastickým chirurgem a vedením Brandeis Clinic. Následná operace proběhne během léta 2017.

Zasláním fotografií a příběhu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů, zveřejnění příběhu a fotografií a jejich použití pro další marketingové a propagační účely kliniky. Součástí proměny je provedení zákroku. Součástí proměny není elastické prádlo, předoperační vyšetření, náklady na dopravu, ubytování mimo kliniku ani finanční náhrada za absenci v zaměstnání. Klinika si vyhrazuje právo vybranou plastickou operaci u výherce neprovést v případě, že předoperační vyšetření či zdravotní stav klienta nebude vyhovující. Dále si klinika vyhrazuje právo plastickou operaci neprovést v případě porušení podmínek klienta.

Kontaktujte nás se svým dotazem
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!