Velká revoluce v tvarování těla laserem

Velká revoluce v tvarování těla laserem

Nevzhledné bochánky nejsou „výsadou“ jen korpulentnějších dívek a žen. I štíhlé ženy trápí nahromaděný tuk na hýždích, bříšku, bocích nebo pažích. Často za to mohou genetické dispozice, které nepřelstí diety ani intenzivní cvičení. A nezůstáváme jen u nespokojených žen. S větší tukovou zásobou se nechtějí smířit ani muži.

MUDr. Andrea Musilová z kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic, vysvětluje, jak se zbavit nadbytečného tuku rychle, bezbolestně a navždy.

Pomoci vám může moderní metoda laserové liposukce SlimLipo. Ta vás šetrně zbaví nahromaděného tuku a napne povolenou kůži.

Jak se liší metoda SlimLipo od jiných běžně používaných metod liposukce?
Technologie SlimLipo využívá selektivní a laserem vyvolané rozpouštění přebytečného tuku. Nejenom, že se odstraní přebytečné tukové zásoby, ale pokožka se na ošetřovaném místě stáhne, vypne a navrátí se jí pružnost. Výsledkem zákroku je tak nejenom tvarování těla, ale i zpevněná kůže. Dalším, velmi pozitivním, efektem je vyhlazení dolíčků způsobených celulitidou. Zákrok je zároveň velmi šetrný, většina pacientů může jít druhý den bez problémů do práce.

Jak dlouho se ošetřené partie hojí a znamená zákrok pro pacienta dlouhodobé omezení?
Zatímco při klasických metodách liposukce musí pacient po zákroku počítat s několikadenní dobou pro úplné zotavení a s častými vedlejšími účinky (rozsáhlé krevní podlitiny v odsátých plochách a jejich okolí, nerovnosti, barevné změny, zbytnělé jizvy po kanyle), se SlimLipo se doba nutná k zotavení výrazně zkracuje.
Ve většině případů se pacienti po ošetření mohou vrátit do práce a k obvyklé každodenní činnosti už druhý den. K zákroku se používají mnohem užší kanyly (cca 1,5 mm), které naruší podkoží jen minimálně. Zákrok samotný nevyžaduje narkózu, trvá cca 2-3 hodiny a provádí se ambulantně.

Je tato metoda vhodná pro všechny?
Laserovou liposukci může podstoupit osoba starší 18 let bez vážnějšího zdravotního problému po konzultaci s plastickým chirurgem, který rozhodne, zda je metoda v jeho případě vhodná a přinese očekávaný výsledek. Metoda je vhodná také pro zdokonalování kontur obličeje. Často k ní přistupují také muži, kteří nejsou spokojeni především s partiemi v oblasti břicha či zad. Stále žádanější je také gynekomastie, tedy odstranění nežádoucího tuku z oblasti prsou.

Je odstraňování tuku jediným zákrokem, který metoda umožňuje?
SlimLipo se používá i jako léčebná metoda pro pacienty trpící hyperhidrózou (nadměrným pocením), kdy prokazatelně dokáže snížit pocení až o 90 %. Zákrok není nijak časově náročný, po hodinovém ošetření odchází pacient domů.

Benefity Slim Lipo:

  • šetrnost
  • vypnutá a zpevněná kůže
  • rychlé hojení a návrat do běžného života
  • oproti jiným metodám liposukce pouze nepatrné hematomy a mírná pooperační bolest
  • ideální i v méně přístupných partiích (podbradek, kolena, lokty).


Pro další informace o paní doktorce Musilové klikněte na:
https://www.brandeisclinic.cz/mudr-andrea-musilova

Kontaktujte nás se svým dotazem
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.