Ubytování

Luxusní secesní hotel Paříž v srdci Prahy

Hotel ParisZpříjemněte si Vaší návštěvu Brandeis Clinic pobytem v hotelu Paříž, jehož majitelem je též známá hoteliérská rodina Brandejsů, nacházející se v těsné blízkosti kliniky v historickém centru města.
Pro speciální nabídky ubytování platné pro klienty Brandeis Clinic nás neváhejte kontaktovat: booking@hotel-paris.cz

Tato novogotická hotelová budova s expresivními prvky secese byla postavena v roce 1904. V roce 1991 byl hotel vrácen rodině Brandejsů, jejichž tradice provozování hotelu má nyní 150letou historii. V hotelu je celkem 86 luxusních pokojů v různých dostupných typech, stačí si jen vybrat dle Vašich preferencí:

Deluxe pokoje, Executive pokoje, Junior Suites, Apartmány - Klimt, Mucha nebo jedinečný Tower Suite s 360 výhledem na Prahu. Každý z nich má své vlastní kouzlo, avšak všechny splňují vysoký standart komfortu a pohodlí. Spolu s dokonalými napodobeninami secesního stylového nábytku a překrásnou výzdobou představují tyto pokoje osobitý secesní sloh.

Pro pohodlí našich hostů nabízíme legendární kavárnu Café de Paris a restauraci Sarah Bernhardt vyznačující se jedinečným spojením vytříbené francouzské kuchyně a české moderní gastronomie.

Jste též srdečně zváni do relaxačního Wellness & Spa centra se zařízeními příjemně přispívající Vaší celkové fyzické a psychické relaxaci. Je to příjemné a okouzlující místo, kde najdete klid pro odpočinek a relaxaci.

Hotel Paris je také ideálním místem pro svatby a svatební bankety, konference, školení nebo obchodní schůzky.

Související obrázky

Lobby Cafe Restaurant Executive room Mucha Suite Mucha Suite Tower Suite Wellness Hotel Paris