Tekutý lifting

Tekutý lifting obličeje provádí na Brandeis Clinic pouze zkušení dermatologové, kteří jsou schopni zajistit přirozený výsledný vzhled a šetrnou aplikaci bez zbytečných modřin. K tekutému liftingu využíváme pouze kvalitní výplně (značky Princess, Teosyal, Revofil a Radiesse).

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Co je to tekutý lifting?

Tekutý lifting znamená nechirurgické omlazení obličeje pomocí výplní s obsahem kyseliny hyaluronové, z nichž se všechny používají v tekuté formě. Doporučujeme značku Princess volume, se kterou máme skvělé výsledky. Je zapotřebí připomenout, že jedna injekce nestačí. Abychom dosáhli liftingu obličeje je nutno 3 a někdy i více injekcí.  Tekutý facelift je neinvazivní metoda využívaná k obnově přirozených rysů spodních dvou třetin obličeje, jejíž výsledky je možno vidět ihned po ošetření, které trvá asi 60 minut. Na rozdíl od chirurgických metod pacient po operaci necítí žádný nepříjemný pocit napnuté kůže.

Jaké jsou výhody tekutého liftingu oproti tradičnímu chirurgickému faceliftu?

Zatímco chirurgický facelift i nadále získává na popularitě kvůli jeho dlouhodobým výsledkům, značný počet lidí upřednostňuje méně invazivní řešení, i když ne tak trvalé a efektivní. Hlavními výhodami tekutého faceliftu je minimální čas potřebný ke zhojení – po zákroku dokonce můžete hned použít make-up, takže nikdo nepozná, že jste právě podstoupili omlazovací ošetření! Druhým důvodem je možnost absolvovat ošetření hned ve stejný den po  úvodní konzultaci s lékařem.

 

Výhody tekutého liftingu na Brandeis Clinic

 

  • disponujeme širokou nabídkou výplňových materiálů a klientům jsme schopni nabídnout tekutý lifting skutečně „na míru“. Kromě ověřených výplní značek Princess a Revofil používáme i výplně Radiesse, jež dodávají objem tam, kde je ho zapotřebí a zároveň omlazují kůží stimulací tvorby vlastního kolagenu.
  • aplikaci výplní provádí na Brandeis Clinic pouze zkušení dermatologové, kteří jsou schopni zajistit přirozený výsledný vzhled bez boulí a zbytečných modřin
  • máme dlouhodobě příznivé ceny

 

Nejčastější otázky k tekutému liftingu

 

Jak dlouho vydrží efekt tekutého liftingu

Při správné aplikaci kvalitní kyselinou hyaluronovou 12-18 měsíců, máme však i zkušenosti s pacienty, jimž efekt vydržel celé 2 roky od prvního ošetření bez nutnosti doplňkových a opravných zákroků.

Je ošetření bolestivé

Míra bolesti je rovněž ovlivněna zkušeností lékaře aplikujícího výplně i používanými materiály. Někteří naši pacienti se dokonce obejdou i bez lokálních anestetik.

Jak dlouho ošetření trvá

V závislosti na množství aplikované látky a rozsahu ošetřované oblasti pár minut až 1 hodinu

Kolik návštěv na klinice je třeba

Tekutý lifting je možné podstoupit hned na první konzultaci s lékařem.

Jaké jsou výhody tekutého liftingu oproti chirurgickému faceliftu?

Tekutý lifting není invazivní zákrok a je zde minimální doba rekonvalescence. Zároveň, po aplikaci tekutého liftingu pacient necítí nepříjemný pocit napnuté kůže tak, jak je tomu u chirurgického faceliftu.

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Více info o zákroku

Tekutý lifting – často kladené otázky

Ztratil váš obličej mladistvý vzhled a plnost, ale nechcete jít takzvaně „pod kudlu“? Vyzkoušejte neinvazivní lifting obličeje, krku či dekoltu, který využívá tekuté výplně. Během jedné návštěvy estetické kliniky se zbavíte vrásek a propadlých kontur bezbolestně a za pár minut. Odcházet budete viditelně o pár let mladší.Číst dále

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!