Stomatologie

Zářivý úsměv s krásnými zdravými zuby je snem snad každého z nás. Zuby jsou totiž naší vizitkou hned ve dvou směrech – vypovídají o nás, jak dobře o sebe pečujeme a jejich dobrý stav zároveň odráží naši celkovou zdravotní kondici a životní styl.

U nás v Brandeis Clinic jsme schopni vám nabídnout stomatologickou péči na nejvyšší možné úrovni. Na první nezávazné konzultaci zkušený stomatolog zkontroluje stav vašeho chrupu a navrhne další postup.

Nabídneme vám jak profesionální bělení zubů, tak i možnost estetické korekce zubů fasetami, které dokáží korigovat nerovnosti i nevhodné zabarvení zubu. Možností je ale mnohem více, další postup je proto nutné domluvit individuálně s naším zubním lékařem. Péči samozřejmě doplňují i návštěvy dentální hygienistky, která vám zuby dokonale vyčistí. Rovněž se zde dozvíte, jak odstranit nedostatky v péči o zuby a dásně. V případě nutnosti jsou naši lékaři schopni provést i náročnější chirurgické zákroky. Vždy vám nejprve postup do detailů vysvětlí a zákrok provedou co nejšetrněji.

Pracujeme s nejmodernějším přístrojovým vybavením

Naše unikátní přístrojové vybavení v kombinaci s profesionálním zkušeným týmem nám umožňuje nabídnout klientům kvalitní a zároveň komfortní stomatologickou péči. Při vyšetřování používáme mimo jiné tyto nejmodernější přístroje:

1. Digitální 3D rentgen
Rentgenové vyšetření stále patří k hlavním diagnostickým postupům. V posledních letech ale prodělalo mnoho změn - díky nejmodernějšímu panoramatickému rentgenu jsme schopni "posvítit" si na celou vaši ústní dutinu a léčit vás opravdu komplexně a účinně. Díky digitalizaci je navíc dávka rentgenového záření pro tělo minimální.

2. Speciální fluorescenční zařízení k detekci kazů
Už žádná bolest při vyšetřování, žádné klepání na každý zub zvlášť! Během několika vteřin tato unikátní ústní kamerka, kterou disponujeme jako jedni z mála v republice, vyhledá i ty nejmenší kazy. Stav vašeho chrupu zároveň promítáme i vám na obrazovku umístěnou před vyšetřovacím křeslem. Díky této nejmodernější technologii můžeme začít s léčbou hned v počátku, bez nepříjemného vrtání.

3. Patentovaný T-Scan ® přístroj pro okluzní analýzu
Ani s tímto přístrojem se v ordinaci většiny zubařů nesetkáte. Jako jediný dokáže dokonale a komplexně zanalyzovat sílu skusu na styčných plochách jednotlivých zubů. Z našich zkušeností totiž víme, že znát rozložení žvýkacích sil na jednotlivé zuby je velmi důležité u všech klientů - tedy nejen těch, jimž budeme aplikovat zubní implantáty. Dnes tento přístroj používáme před plombováním i zhotovováním můstků, korunek a faset.

Díky tomuto revolučnímu přístroji jsme schopni vyřešit celou řadu léta trvajících problémů – jako jsou bolesti hlavy, čelistních kloubů nebo svalů vlivem přetěžování při špatném rozložení skusu a mnohým dalším problémům předejít.

 • Ceník stomatologie

  Tým pod vedením doktora Radoslava Laciny je připraven zajistit Vám krásný a hlavně zdravý úsměv, který...

 • Zubní fazety

  Zhotovení zubních faset představuje nejmodernější a nejšetrnější řešení estetických vad chrupu. Faseta...

 • Zubní korunka

  Zubní korunky z kvalitní keramiky jsou vhodné k řešení estetických vad chrupu v podobě ulomených, zubními...

 • Zubní implantáty

  Zubní implantáty, které Vám zaručí perfektní úsměv. Podívejte se, jakými technologiemi pomáháme našim...

 • Ošetření kořenových kanálků zubu

  Zabraňte šíření infekce ve Vašich ústech. V naší klinice je to možné i bez bolesti. Rezervujte si ještě...

 • Bělení zubů


  Zářivý úsměv s dokonale bílými zuby se pomalu stává otázkou společenské prestiže....

 • Dentální hygiena

  Významnou součástí péče o chrup jsou také pravidelné návštěvy dentální hygienistky. V prvé řadě vás...

 • Ošetření zubů v analgosedaci

  Je pro Vás představa návštěvy zubního lékaře příliš stresující? U nás ošetření zubů nebolí! Díky...

 • Extrakce – vytržení zubu

  Vytržení zubu se znecitlivením místním anestetikem. U nás se zubařských zákroků nemusíte bát. Rezervujte...

 • Léčba paradentózy

  Parodontitis, lidově parodontóza/paradentóza, je jedno z nejrozšířenějších chronických onemocnění...

 • Zubní můstek

  Pod pojmem můstek si v dnešní době můžeme představit zubní náhradu, která vyplňuje mezeru...

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!