Silikonová prsa mi zásadně zvedla sebevědomí (Estetika 2/2015)

Jitku vlastně už od základní školy trápila malá prsa. S postavou byla jinak spokojená, ale poprsí zkrátka neodpovídala proporcím její postavy. Proto se vydala na Brandeis Clinic na konzultaci s plastickým chirurgem, který její rozhodnutí podpořil. Po operaci je maximálně spokojená a lituje jen jedné věci: že nešla na operaci už dávno.

Jitka je po operaci nesmírně šťastná a mnohem sebevědomější.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„To, že mám malá prsa, mě trápilo už na základní škole, kde byly všechny holky vyvinutější než já. Moje velikost před operací byla 75A, ale přála jsem si aspoň dvojky nebo spíš trojky. Kamarádky mi radily, abych si nechala udělat radši větší, abych pak nelitovala," popisovala Jitka (29) své rozhodnutí před zákrokem. Od zvětšení prsou očekávám, že se mi zvedne sebevědomí a že si budu moct obléknout, co chci, a nebudu muset předstírat, že nějaká prsa mám."

Pro zákrok si Jitka zvolila pražskou kliniku Brandeis Clinic, protože na ni měla dobré reference od svého okolí, kterému věří. Další informace o klinice si našla na Facebooku. „Moc se mi líbil i interiér kliniky a především péče, které se mi tam dostalo."

Její rozhodnutí se ještě snažila zviklat její nejlepší kamarádka Amanda, když tvrdila, že i bez operace je krásná, ale Jitka měla jasno: „Určité se to kladně projeví i v mém osobním životě, budu sebevědomější, uvolněnější, budu si víc věřit. Možná to bude mít vliv i na můj pracovní život, v němž se sebevědomí jistě také odrazí. Zkrátka jsem přesvědčená, že to na mně bude vidět, že ti, co mně znají, Poznají, že jsem jiná - ale nemyslím fyzicky, ale hlavně psychicky."

 

VÝHODY IMPLANTÁTU S ČIPEM

Na úvodní konzultaci si MUDr. Miloš Križko vyslechl Jitčino přání, prohlédl ji a přeměřil. Přesvědčil se, že má opravdu relativně úzký hrudník v porovnání s boky. S přihlédnutím k jejímu přání doporučil zvětšení prsou ergonomickými silikonovými implantáty s bezpečnostní technologií Q-chip o objemu 300 ml, tedy o zhruba dvě čísla: z velikosti A na C.

Vybrané implantáty mají hned dvě výhody: díky svému tvaru kopírují pohyb těla své nositelky, nehrozí tak obávané trčení třeba v létě u vody, postava má naprosto přirozený vzhled. Drahou výhodou je čip zabudovaný do implantátu, který je zárukou bezpečnosti a kvality. Kdekoliv na světě mají lékaři možnost díky devítimístnému kódu zjistit, o jaký typ implantátu se jedná.

Doktor Križko Jitku poučil, jak bude operace probíhat: provádí se v celkové anestezii a trvá jednu až dvě hodiny, podle toho, jak je zákrok náročný. Veškerá předoperační vyšetření proběhla na Brandeis Clinic, což Jitka velmi ocenila. „Nemusela jsem jít za svým praktickým lékařem a pak za dalšími specialisty, a to mi vyhovuje. Jsem pracovně vytížená, takže uvítám každou možnost, jak ušetřit čas," pochvalovala si. V průběhu konzultace si ještě vyzkoušela vybrané implantáty ve speciálním prádle, aby měla představu, jak bude její postava po operaci vypadat. To ji navnadilo a už se nemohla dočkat.

 

„MĚLA JSEM JÍT UŽ DÁVNO!"

V den D ale přece jenom na ni padly obavy, a tak se její kamarádka rozhodla, že si vezme v práci volno a na kliniku ji doprovodí, aby ji povzbudila po probuzení.

Operace proběhla bez problémů, implantáty byly vloženy pod sval. Po operaci zůstala Jitka na klinice do druhého dne, kdy ji lékař přišel zkontrolovat a vysvětlil jí, jak má o jizvy a celkové o své tělo pečovat: první dva týdny do kontroly nosit speciální elastické prádlo, po převazu ještě dva týdny až tři týdny oblékat speciální návlek a dva měsíce sportovní podprsenku. A hlavně sňal obvaz, který kryl Jitčin hrudník.

„Když jsem viděla svoje nová prsa poprvé v zrcadle na pokoji, byla jsem nadšena! Plastika jednoznačně předčila má očekávání a mám z toho velikou radost. Moje sebevědomí stouplo a konečně mi správné padne spodní prádlo, dokonce některé je mi malé," usmívá se Jitka a pokračuje: „O tom se mi předtím nikdy nesnilo. Celkové jsem z operace nadšená, protože jsem si připadala jako v hotelu a vůbec ne jako v nemocnici. Přístup Brandeis Clinic mne velmi potěšil, nebyla jsem pro ně pacient, ale klient, a odcházela jsem šťastnější, než jsem přišla. Mrzí mě jediné, že jsem na operaci nešla už dávno!"

Brandeis Clinic je klinika plastické chirurgie, stomatologie, korektivní a laserové dermatologie, která nabízí také preventivní medicínu. Na klinice v historickém centru Prahy pracují špičkoví lékaři a specialisté se zkušenostmi ze zahraničí. Příjemnou atmosféru, kvalitní péči a maximální komfort svých klientů chápe Brandeis Clinic jako standard. Velký důraz klade Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka kliniky, také na přístroje, které jsou tím nejlepším, co je v současné době na trhu k dispozici.

Související obrázky

Silikonová prsa mi zásadně zvedla sebevědomí Silikonová prsa mi zásadně zvedla sebevědomí

Kontaktujte nás se svým dotazem
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.