SEYO TDA přístroj - exkluzivně jen na Brandeis Clinic

Stop stárnutí pleti! Bez injekcí a bez bolesti.

Přístroj SEYO TDA neboli transdermální aplikace dokáže bez injekce, bolesti a rizika vpravit kyselinu hyaluronovou, čistý kyslík, minerály, vitamíny a výtažky z léčivých rostlin do všech vrstev kůže - i do nejspodnější části pokožky – a zasáhnout přímo jádro buňky.  

TDA přístroj - Jedinný v ČR

SEYO TDA je první neinvazivní terapie a jediný patentovaný léčebný systém na světě, který kůži poskytuje maximální péči. TDA je ideální pro problematickou, poškozenou nebo citlivou pleť a předchází vzniku vrásek nebo je zahlazuje. TDA je revolucí v dermatologické kosmetické péči o regeneraci buněk. Klinické studie potvrzují zvýšení elasticity pleti v průměru o 60% a redukci vrásek kolem očí o 47% a v obličeji až o 32%.

Co SEYO TDA dokáže?

Odstraňuje vrásky, vyplňuje pleť kyselinou hyaluronovu, zlepšuje okysličení buněk, zvyšuje hydrataci a elasticitu pleti, odstraňuje začervenání pleti (rosaceu) a akné, zklidňuje pleť.

Jak SEYO TDA funguje?

TDA využívá patentovaný „přenašeč“  LP3 komplex. Právě tento komplex účinně pronikne svrchní vrstvou kůže a má schopnost transportovat aktivní látky – minerály a vitamíny - do spodních vrstev kůže. Kyselina hyaluronová vrásky vyplní a extrakty z léčivých rostlin kůži hojí a zlepšují výživu buněk. Vlivem působení kyslíku se navíc pokožka daleko rychleji regeneruje, hojí rány, stahuje a čistí póry, hydratuje a zjemňuje. 

Jak probíhá ošetření a kolik ošetření je třeba?

Na ošetření je dobré se dostavit odlíčená/ý. Muži se nemusí holit, v případě, že mají pouze strniště. Proceduře předchází peeling speciálním safírovým nástrojem, kterým se odstraní odumřelé buňky. Pak se postupně k obličeji, dekoltu, oblasti kolem očí a rtů přiloží hlavice, ze které tryskají nadzvukovou rychlostí a pod vysokým tlakem částice aktivních látek. U tohoto typu ošetření nejsou žádné kontraindikace před ošetřením, ani po něm. V první fázi je dobré podstoupit kůru minimálně 6-8 x za měsíc a pak si každý měsíc dopřát jedno ošetření na doplnění látek do kůže.

Objednejte se na ošetření ještě dnes

Kontaktujte nás se svým dotazem
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!