Permanentní make up

Unavuje Vás každodenní ranní líčení a večerní odličování? Máte alergii na běžnou dekorativní kosmetiku, nosíte kontaktní čočky a raději si oči moc nelíčíte nebo jen chcete vypadat stále krásně upravená? Permanentní make-up nabízí řešení.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Popis ošetření

Permanentní make-up spočívá v aplikaci hypoalergenního barevného pigmentu do nejsvrchnější vrstvy pokožky za pomoci vibrující jehly. Pavlína Křížová, make-up artist a stylistka má v oboru více než 16 let zkušeností. Pracuje s moderním cartridgovým přístrojem Perfect Pro Color, který umožňuje precizně a rychle vpravit barevný pigment do pokožky bez jejího poškození.

Před zákrokem

Dva dny před ošetřením nechoďte do solária a vyhněte se delšímu pobytu na slunci. 24 hodin před ošetřením nekonzumujte alkohol, neužívejte léky (typu brufen, acylpirin, antihistaminika). 2-3 měsíce před zákrokem nepožívejte chlorellu. Půl dne před zákrokem (aspoň 10 hodin) nepijte colu a kávu.
Pokud trpíte na opary, užívejte aspoň tři dny před výkonem přípravek s obsahem acikloviru proti oparům v tabletách. V den výkonu a také dva až tři dny po výkonu si rty natírejte mastí s obsahem acikloviru. Teprve následně ošetřujícím krémem.
Pokud jste se rozhodla pro mikropigmentaci očních linek, nebarvěte si 3 dny před zákrokem a týden po zákroku řasy.
Před samotným ošetřením s Vámi Pavlína Křížová probere představy o novém vzhledu a zároveň dostanete podrobné informace o průběhu zákroku. V den výkonu byste neměla mít menses, zvýšenou teplotu nebo kašel.

Během zákroku

Permanentní make-up probíhá ambulantně a trvá, v závislosti na rozsahu ošetřovaného místa, od 1,5-2 hod. Ošetření není nijak zásadně bolestivé, předchází mu znecitlivění za pomoci anestetického krému. Následuje předkreslení ideálního tvaru, namíchání nejvhodnějšího barevného odstínu a po Vašem souhlasu, se přistoupí k samotnému výkonu.

Po zákroku

Vyhněte se na dobu minimálně 3 týdnů soláriu a ani se neopalujte na slunci. Po dobu hojení, která trvá asi 3 až 4 dny, si budete ošetřovat miropigmentaci krémem za pomocí vatové štětičky. První týden po zákroku by dané místo nemělo přijít do kontaktu s vodou nebo párou (odložte koupání, bazén, saunu a páru) a stejně tak nechoďte na kosmetiku. Nalíčit mikropigmentované místo můžete až po úplném zhojení.

Kdo může podstoupit zákrok?

Permanentní make-up je vhodný pro zdravé osoby starší 18 let. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. Máte zájem o permanentní make-up nebo konzultaci? Kontaktujte Pavlínu Křížovou, make-up artistku, na tel. 777 938 515 nebo emailu: pa.krizova@gmail.com.

Rty konturace 4 900 Kč
Rty konturace (včetně probarvení/vystínování) 5 900 Kč
Obočí modelace (doplnění chybějícího obočí) 4 800 Kč
Obočí rekonstrukce (vlásenkovou metodou, celou výplní) 5 500 Kč
Linky horní (základní linie v řasovém oblouku) 2 500 Kč
Rozšíření horní linky 1 000 Kč
Linky dolní 2 500 Kč
Linky horní i dolní - provedené najednou 4 450 Kč
Korekce provedena do 3 měsíců 450 Kč
Oživení barvy sleva 30% z aktuální ceny (provádí se do 2 let od prvního zákroku)

Související obrázky

Permanentní make up ilustracni Permanentní make up ilustracni 3 Permanentní make up ilustracni 4

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650