Slavnostní otevření kliniky – září 2013

Přestřihávání pásky

Dne 24. září 2013 přivítala Brandeis Clinic první oficiální návštěvníky. Naši kliniku si přišly prohlédnout desítky odborníků i potenciálních klientů. Následné Grand opening party se zúčastnilo na 130 vážených hostů, kterým tímto velmi děkujeme.

Naše vize a poslání

Hosty našeho slavnostního otevření jsme nejprve neformálně seznámili s našimi cíli a vizemi. Chceme nabídnout klientům péči na nejlepší možné úrovni. Máme k tomu všechny nezbytné předpoklady: špičkový tým specialistů se zahraničními zkušenostmi, jedinečné přístrojové vybavení i výjimečné prostory historického Domu U Modré Růže. Sázíme na přátelskou, téměř domácí atmosféru a citlivý přístup ke každému klientovi.

Komplexnost poskytované péče

Našim klientům chceme poskytnout co nejširší nabídku služeb. Již v prvních týdnech po otevření kliniky můžeme nabídnout 15 nejvyhledávanějších zákroků z oblasti plastické chirurgie, necelé 2 desítky ošetření v rámci korektivní a laserové dermatologie, kvalitní péči v oboru zubního lékařství i důležité preventivní medicíny.

Bezpečnost a kvalita na prvním místě

Každého zájemce o ošetření dopodrobna seznámíme jak s přístroji, které budeme při zákroku používat, tak i s ošetřujícím týmem. Není výjimkou, že se naši specialisté zaměřují na jediný zákrok a mohou tak zajistit maximální možnou péči v souladu s aktuálními medicínskými trendy.

Unikátní atmosféra kliniky

Samozřejmostí v rámci vysokého standardu poskytovaných služeb je i nejmodernější vybavení interiéru. Designově zařízené prostory a vstřícný personál připravený ve všem vyhovět, poskytnou klientům nejvyšší možný komfort.

Další informace o slavnostním otevření kliniky najdete na našem Facebooku.

Související obrázky

Manželé Brandejsovi Tereza Kostková

Kontaktujte nás se svým dotazem
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.