Omlazení pleti přístrojem SEYO TDA

SEYO TDA je první neinvazivní terapie a jediný patentovaný léčebný systém na světě, který kůži poskytuje maximální péči. SEYO TDA je ideální pro problematickou, poškozenou nebo citlivou pleť a předchází vzniku vrásek nebo je zahlazuje. SEYO TDA je revolucí v dermatologické kosmetické péči o regeneraci buněk. Klinické studie potvrzují zvýšení elasticity pleti v průměru o 60% a redukci vrásek kolem očí o 47% a v obličeji až o 32%.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Co SEYO TDA dokáže? Jana Švandová doporučuje SEYO TDA

Odstraňuje vrásky, vyplňuje pleť kyselinou hyaluronovu, zlepšuje okysličení buněk, zvyšuje hydrataci a elasticitu pleti, odstraňuje začervenání pleti (rosaceu) a akné, zklidňuje pleť.

Jak SEYO TDA funguje?

TDA využívá patentovaný „přenašeč“  LP3 komplex. Právě tento komplex účinně pronikne svrchní vrstvou kůže a má schopnost transportovat aktivní látky – minerály a vitamíny - do spodních vrstev kůže. Kyselina hyaluronová vrásky vyplní a extrakty z léčivých rostlin kůži hojí a zlepšují výživu buněk. Vlivem působení kyslíku se navíc pokožka daleko rychleji regeneruje, hojí rány, stahuje a čistí póry, hydratuje a zjemňuje. 

Jak probíhá ošetření a kolik ošetření je třeba?

Na ošetření je dobré se dostavit odlíčená/ý. Muži se nemusí holit, v případě, že mají pouze strniště. Proceduře předchází peeling speciálním safírovým nástrojem, kterým se odstraní odumřelé buňky. Pak se postupně k obličeji, dekoltu, oblasti kolem očí a rtů přiloží hlavice, ze které tryskají nadzvukovou rychlostí a pod vysokým tlakem částice aktivních látek. U tohoto typu ošetření nejsou žádné kontraindikace před ošetřením, ani po něm. V první fázi je dobré podstoupit kůru minimálně 6-8 x za měsíc a pak si každý měsíc dopřát jedno ošetření na doplnění látek do kůže.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650

Více info o zákroku

Bezbolestné a zároveň viditelné omlazení: Pro krásu už nemusíte trpět!

Oddálit viditelné známky stárnutí pleti by občas chtěl každý z nás. Omlazení pleti je v současnosti sice možné dosáhnout, ale ne všechny procedury jsou v tomto úsilí komfortní nebo naopak účinné. Nyní už však nemusíte vybírat mezi účinností či bezbolestností, je tu revoluční způsob bezbolestného omlazení se systémem SEYO TDA! O redukci projevů stárnutí pleti jako jsou vrásky, povislé kontury obličeje a celkové trvalé omlazení pokožky se odborníci z dermatologie i kosmetického průmyslu snaží již léta. Teoretické znalosti jsou již k dispozici, ale do praxe se je až dosud přinést nepodařilo. Číst dále