Omlazení pleti přístrojem SEYO TDA


SEYO TDA je první neinvazivní terapie a jediný patentovaný léčebný systém na světě, který kůži poskytuje maximální péči. SEYO TDA je ideální pro problematickou, poškozenou nebo citlivou pleť a předchází vzniku vrásek nebo je zahlazuje. SEYO TDA je revolucí v dermatologické kosmetické péči o regeneraci buněk. Klinické studie potvrzují zvýšení elasticity pleti v průměru o 60% a redukci vrásek kolem očí o 47% a v obličeji až o 32%.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Co SEYO TDA dokáže? Jana Švandová doporučuje SEYO TDA

SEYO TDA je jediný přístroj v České republice, který dokáže dopravit kyselinu hyaluronovou, extrakty z rostlin a čistý koncentrovaný kyslík do všech vrstev kůže bez injekcí a bolesti. Díky tomuto způsobu aplikace, omlazující látky se dostanou k živým buňkám, tj. nezůstávají na povrchu jako v případě krémů. Látky aplikované přístrojem SEOY TDA pomáhají buňkám s dýcháním, urychlují jejich metabolismus a podporují produkci elastinu a kolagenu.

Klinické studie potvrzují, že ošetření přístrojem SEYO TDA:

  • zvyšuje elasticitu kůže o 60 %
  • vyhladí 21 % vrásek na čele, 47 % vrásek kolem obočí a 24 % vrásek kolem úst
  • zvyšuje hydrataci pleti o 27 %
  • aplikace aktivního kyslíku pomáhá regeneraci, hojí rány, stahuje a čistí póry kůže

Výsledným efektem ošetření je redukce vrásek, zvýšení pevnosti kůže, zlepšení textury pleti, odstranění začervenání a celkové zklidnění pleti.

Jak probíhá ošetření a kolik ošetření je třeba?

Na ošetření je dobré se dostavit odlíčená/ý. Muži se nemusí holit, v případě, že mají pouze strniště. Proceduře předchází peeling speciálním safírovým nástrojem, kterým se odstraní odumřelé buňky. Pak se postupně k obličeji, dekoltu, oblasti kolem očí a rtů přiloží hlavice, ze které tryskají nadzvukovou rychlostí a pod vysokým tlakem částice aktivních látek. U tohoto typu ošetření nejsou žádné kontraindikace před ošetřením, ani po něm. V první fázi je dobré podstoupit kůru minimálně 6-8 x za měsíc a pak si každý měsíc dopřát jedno ošetření na doplnění látek do kůže.

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Více info o zákroku

Bezbolestné a zároveň viditelné omlazení: Pro krásu už nemusíte trpět!

Oddálit viditelné známky stárnutí pleti by občas chtěl každý z nás. Omlazení pleti je v současnosti sice možné dosáhnout, ale ne všechny procedury jsou v tomto úsilí komfortní nebo naopak účinné. Nyní už však nemusíte vybírat mezi účinností či bezbolestností, je tu revoluční způsob bezbolestného omlazení se systémem SEYO TDA! O redukci projevů stárnutí pleti jako jsou vrásky, povislé kontury obličeje a celkové trvalé omlazení pokožky se odborníci z dermatologie i kosmetického průmyslu snaží již léta. Teoretické znalosti jsou již k dispozici, ale do praxe se je až dosud přinést nepodařilo. Číst dále

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!