Omlazení krevní plazmou přirozeně navrací pleti pružnost

Terapie krevní plazmou je bezpečná a přirozená metoda využívající potenciál vašeho vlastního těla. Moderní přístroj Angel dokáže z malého vzorku vaší krve vytvořit konzistentní krevní plazmu s vysokou koncentrací reprodukovatelných krevních destiček, jež vyvolají růst nových tkání a zlepšují jejich prokrvení. Dopřejte si jen díky vašemu vlastnímu tělu hladší, vypnutou a zářící pokožku.

Vyzkoušejte jednu z nejnovějších omlazujících metod proti stárnutí kůže využívající regeneračního potenciálu pacientovy krve. Výhodou této revoluční metody je absence alergických reakcí nebo přenosu chorob, protože se jedná o biomateriál přímo z vašeho těla. Technologicky nejvyspělejší přístroj Angel, kterým disponuje estetická klinika Brandeis Clinic, zaručuje nejefektnější výsledky během minimálního počtu ošetření.

Jak terapie krevní plazmou funguje?

Krevní plazma bohatá na krevní destičky obsahuje faktory podporující růst a regeneraci tkání, které pomáhají k omlazení a růstu kožních buněk. Tyto bioaktivní stimulanty odstartují v místě aplikace přirozený uzdravovací proces. Proto se tato metoda využívá především k redukci vrásek v obličeji, na dekoltu a oblíbené je i ošetření stárnoucích rukou. Terapie krevní plazmou kůži přirozeně napne, vyhladí a rozjasní. Krevní plazma je navíc 100% bezpečná, jelikož aplikované látky pochází přímo z pacientova těla. Výsledky terapie jsou dlouhodobé.

Jak terapie probíhá?

Pacientovi se nejprve odebere malý vzorek krve, který se následně zpracuje na základě přísných klinických standardů v současnosti nejmodernějším přístrojem tohoto typu – přístrojem Angel. Množství odebrané krve určí vás ošetřující lékař, přibližně se jedná o pouhých 60 mililitrů. Extrakt plazmy s vysokou koncentrací vašich vlastních krevních destiček a dalších faktorů podporujících růst tkání se zavede do míst, kde potřebujete docílit omlazení pleti. Proces zavádění látky není bolestivý, ale pacient může cítit lehké šimrání těsně po aplikaci. U někoho se také může dočasně objevit mírná reakce v podobě zarudnutí a opuchnutí v ošetřené oblasti. Metoda je časově nenáročná, už po necelé hodině pacient odchází domů. Výsledky terapie můžete zpozorovat již za 3 - 6 dní po ošetření, kdy se obnoví kolagenové buňky ve vaší pokožce.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!