Odstranění vrásek injekcí krásy


Ceny kalkulujeme dle spotřebovaného množství botulotoxinu.
Dokonalá pleť za pár minut. Pokožka člověka s věkem postupně ztrácí svou přirozenou elasticitu a začínají se na ní tvořit vrásky na čele, kolem úst i pod očima. Moderní korektivní dermatologie již umí tento proces zpomalit nebo na čas zcela zastavit. Existuje hned několik způsobů, jak vrásky vyhladit. Výběr té nejvhodnější přímo pro vás doporučujeme provést na nezávazné konzultaci na naší klinice.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Výhody ošetření injekcí krásy na Brandeis Clinic

Aplikace látky nadstandardními technikami

Lékaři na Brandeis Clinic skvěle zvládají nadstandardní techniky jako jsou:

  • odstranění vrásek nad horním rtem, tzv. kuřácké vrásky
  • zúžení spodní a střední části obličeje u žen, které mají spodní čelist hranatou či čtvercovou. Zúžením lze dosáhnout oválního tvaru či tvaru obličeje do písmene „V“, ošetřená oblast tak vypadá mladší a ženštější
  •  lifting obočí
  • omezení skřípání zubů, tzv. bruxismus, který vede k opotřebení zubů a v krajních případech i k poničení čelistního kloubu

Přirozený vzhled

Lékaři Brandeis Clinic aplikují látku tak, aby byla zachována mimika a přirozený vzhled obličeje. Nehrozí Vám, že po ošetření budete mít „umělý“ obličej bez emocí.

Příznivé ceny

Po celý rok nabízíme toto ošetření za nízké ceny, které si můžeme dovolit díky velkému objemu spotřebované látky. Stále však platí, že používáme pouze certifikované látky nejvyšší dostupné kvality.

 

Před zákrokem

Před ošetřením doporučujeme absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice. Projedná s vámi vaše představy o výsledném efektu a posoudí, zda je pro vás tato metoda vhodná. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Klientky by pouze měly přijít na ošetření nenalíčené.

Během zákroku

Odstranění vrásek botulotoxinem probíhá ambulantně a trvá pouze několik minut - v závislosti na rozsahu ošetření. Lékař velmi tenkou jehličkou aplikuje pod vrásku tekutý botulotoxin. Jeho účinek začne nastupovat během následujících 3-5 dní.
Ošetření je téměř bezbolestné a bývá velmi dobře snášeno.
Doba působení botulotoxinu je minimálně 4 až 5 měsíců.

Po zákroku

Klient ihned po ošetření odchází domů a není nijak limitován v běžných činnostech. Bezprostředně po zákroku nedoporučujeme chodit na přímé slunce, navštěvovat saunu a bazén. 24 hodin od ošetření nedoporučujeme používání make-upu a jiné kosmetiky.

Kdo může podstoupit zákrok?

Zákrok je vhodný pro zdravé osoby nad 18 let. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám. Při aplikaci mezi 30 a 50 rokem života lze použít botulotoxin také jako prevenci před vznikem hlubokých vrásek.

Máte zájem podstoupit odstranění vrásek botulotoxinem? Objednejte se na konzultaci.

Související obrázky

Injekce krásy před-po

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Často kladené otázky

1. Pro koho je aplikace botulotoxinu vhodná?

Aplikace botulotoxinu je vhodná pro klienty, kteří chtějí zpomalit projevy stárnutí, především vyhladit mimické vrásky na čele, kolmé vrásky mezi obočím a vějířovité vrásky kolem očí. Botulotoxin lze použít i jako prevenci vzniku nových vrásek. Botulotoxin se využívá i léčbě hyperhidrózy – nadměrného pocení v podpaží.

2. Kdo by se aplikaci botulotoxinu měl vyhnout?

Aplikaci botulotoxinu je kontraindikována u těhotných a kojících žen a u některých neurosvalových chorob, při poruchách srážlivosti krve a užívání některých léků.

3. Existují nějaká rizika aplikace botulotoxinu?

Pokud je aplikace prováděna lékařem za dodržení stanoveného postupu a potřebných intervalů aplikace, pak jsou rizika minimalizována. Ošetření botulotoxinem je jedno z nejbezpečnějších vůbec, vedlejší účinky jsou vzácné, například modřinky po vpichu, které brzy vymizí.

4. Je třeba před aplikací jít na vstupní konzultaci nebo se vše dá stihnout za jednu návštěvu?

Před každou aplikací botulotoxinu s vámi lékař konzultuje váš zdravotní stav i vaše představy o výsledném efektu. Hned po konzultaci je možné ošetření.

5. Jak dlouho aplikace botulotoxinu trvá?

Aplikace samotná se provádí ambulantně a trvá jen několik minut.

6. Jak aplikace botulotoxinu probíhá? Budou vidět místa vpichů?

Lékař pomocí velmi tenké jehly aplikuje pod vrásku botulotoxin. Místa vypichů jsou téměř neviditelná.

7. Je aplikace botulotoxinu bolestivá? Mohu si nechat ošetřovanou oblast nějak znecitlivět?

Zákrok je téměř bezbolestný a klienti ho dobře snášejí. V případě obavy z bolestivosti ošetření je možné si nechat hodinu před zákrokem aplikovat znecitlivující krém. Na ošetřovaná místa pomáhá také přiložení chladivého polštářku před aplikací.

8. Mohu po zákroku hned odejít?

Ano, po zákroku je možné hned odejít. 

9. Jaká jsou omezení po aplikaci botulotoxinu a na jak dlouho?

Po aplikaci botulotoxinu se vyhněte pobytu na přímém slunci, bazénu, sauně. 4 hodiny po aplikaci dodržujte vzpřímenou polohu hlavy, nelehejte si. Asi 2 týdny po aplikaci je vhodné nechodit na kosmetická ošetření a dané místo nemasírovat. Naopak prvních pár hodin až dní je dobré se mračit a usmívat, a tím procvičit obličejové svaly, do kterých byl botulotoxin aplikován.

10. Jak dlouho výsledek vydrží?

Výsledek vydrží minimálně 4 až 6 měsíců. Po této době se vrásky začínají pomalu znovu objevovat.

11. V jakém věku se chodí na botulotoxin? 

Většina lidí začíná chodit po 35. roku věku, muži často až po čtyřicítce. Ošetření botulotoxinem je výborné i jako prevence vzniku vrásek u mladších pacientů.

12. Nechci botox, můžete mi doporučit něco jiného?

Dobrou alternativou je ošetření přístrojem Pellevé, jedná se o radiofrekvenční metodu remodelace kolagenu a vypínaní pleti. 

13. Moje známá vypadá po botoxu směšně, jedno obočí má výš než druhé, v čem je chyba?

Po aplikaci botulotoxinu může dojít k poklesu jednoho obočí, čím dojde k asymetrickému vzhledu. V takovém případě je zapotřebí zavolat ošetřujícímu lékaři, který malým množstvím botoxu tuto asymetrii rychle upraví.

14. Jaká je cena zákroku a co všechno zahrnuje?

Ceny ošetření najdete zde.

 

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!