Odstranění tuku a celulitidy přístrojem ProSchockIce

Krásná postava bez zásahu chirurga. Neinvazivní odstranění celulitidy a tuku patří dlouhodobě mezi nejžádanější procedury. V současné době již skutečně není nutné vystavovat tělo zbytečné zátěži chirurgického zákroku, když moderní šetrné metody přináší prokazatelné výsledky již po prvním ošetření. Zbavit se tuku a pomerančové kůže nikdy nebylo rychlejší a snazší!

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Odstranění celulitidy unikátní technologií 2 v 1

Z množství dostupných postupů jsme na Brandeis Clinic vybrali metodu ProShockIce. Funguje na principu kombinace ledové lipolýzy a rázové vlny. Klinickými studiemi byla ověřena její účinnost také na fibrózní a edematózní celulitidu, kterou jinými neinvazivními metodami zatím nelze odstranit. Metodu ProShockIce považujeme za nejúčinnější a nejbezpečnější dostupnou metodu odstranění celulitidy a tuku.

Před zákrokem

Před podstoupením zákroku je vhodné nejprve absolvovat konzultaci se specialistou na naší klinice. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu.

Během zákroku

Odstranění celulitidy probíhá ambulantně a trvá přibližně 30-45 minut. Ošetření je bezbolestné a probíhá ve dvou fázích. Nejprve provedeme ledovou lipolýzu zmrazením tukových buněk. Díky tomu tukové buňky zaniknou. Druhým krokem je tzv. rázová vlna, která mechanicky odstraňuje celulitidu a zlepšuje prokrvení celé ošetřované oblasti.

Redukce tuku je viditelná a objektivně měřitelná již po prvním ošetření. Pro dokonalý a dlouhodobý výsledek opakujeme sezení vždy po deseti dnech dle potřeby 3 až 6x.

Po zákroku

Odstraňování celulitidy nijak neomezuje ve vykonávání běžných aktivit.

Kdo jej může podstoupit?

Zákrok je vhodný pro zdravé osoby starší 18 let. Jeho podstoupení s sebou nenese téměř zdravotní rizika.

 

Máte zájem podstoupit neinvazivní odstranění tuku a celulitidy? Objednejte se na nezávaznou konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650