Odstranění tuku a celulitidy Dermaheal LL

Zbavte se tuku a celulitidy rychle, bezbolestně, bez povislé kůže. Navíc, i v oblastech, kde se tuku či celulitidy nelze zabavit cvičením a dietou!

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

 

Dermaheal LL je neinvazivní metoda odbourávání menších depozitů tuku a celulitidy v těchto partiích:

  • podbradek, krk, tvář
  • stehna, hýždě
  • dolní a horní část břicha
  • kolena, ramena, ruce, záda

 

Tento roztok obsahuje 3 aktivní ingredience (hydrogenovaný lecitin, karnitin, dekapeptid-4), jež mají schopnost štěpit tukové buňky a bezpečně je odbourávat ven z těla.

  • hydrogenovaný lecitin – štěpí tukové buňky
  • karnitin – jediný fyziologický nosič, který dokáže přepravit rozštěpené tuky do mitochondrií, kde dochází k jejich spálení
  • dekapeptid-4 podporuje metabolismus svalů

 

Jak zákrok probíhá?

Dermatolog aplikuje tenkou jehlou speciální roztok Dermaheal LL přímo do nežádoucího nahromaděného tuku. Zákrok trvá 20 – 40 minut v závislosti na ošetřované oblasti. Při zákroku není nutná anestezie.

Ošetřené místo může být po aplikaci mírně zarudlé a oteklé, vyskytnout se mohou i modré modřinky. všechny tyto příznaky však vymizí zpravidla do 3 dnů od ošetření.

Kdy a jaké můžu očekávat výsledky?

Efekt injekční lipolýzy Dermaheal LL je postupný. Tělo pacienta nejdříve musí rozštěpené tuky zpracovat, finální efekt nastupuje 4–6 týdnů od aplikace. Tato metoda je vhodná a zároveň velmi účinná u redukce menších tukových zásob.

Pozitivní vliv na výsledek má i dodržování pitného režimu, který zrychluje odtok tuků z těla.

Objednejte se / zeptejte se nás

Toto ošetření je nově poskytováno v nově otevřené pobočce Brandeis clinic/Medaprex, ulice Truhlářská 27, Praha 1. Ulice vedle OC Palladium.
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 727 873 824

Volejte 727 873 824, nebo nám napište!