Odstranění jizev laserem

Nedovolte jizvám změnit váš život. Již není důvod trápit se zbytečným estetickým problémem, jakým jsou jizvy. Už je nemusíte skrývat pod make-up nebo oblečení.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Moderní dermatologie nabízí množství druhů ošetření, která pomohou jizvy zjemnit nebo odstranit natrvalo. Specialisté z Brandeis Clinic pro vás vybrali ty nejlepší.
Výběr konkrétní metody odstranění jizvy je vhodné konzultovat s lékařem podle jejího typu. Jizvy vznikají různě - například po poranění, operaci, po akné, oparu či popáleninách - a stejně rozdílné jsou i postupy vedoucí k jejich odstranění.

Jizvy mladší 1 roku

U jizev mladších jednoho roku postačí jednoduché neinvazivní ošetření. Jizvu stačí překrýt léčivým gelem a silikonovým krytím zvaným New gel. Jedná se o speciální náplast pro domácí použití, která vzduchotěsně obemkne jizvu, hydratuje ji a díky působení lehkého tlaku pomáhá pokožce vrátit se do původní podoby.

První výsledky jsou viditelné již po 4 týdnech, finální výsledek potom po cca 3 měsících. Výběr velikosti i tvaru náplasti vámi určí lékař v rámci konzultace na naší klinice. Náplasti je rovněž možné objednat z e-shopu: www.medaprex.cz, kde vám rádi poradí po telefonu.

Malé jizvy na tváři

Menší jizvičky na obličeji je možné odstranit zbroušením vrchní části pokožky. Na tento typ ošetření využíváme unikátní přístroj MicroSkinPolish, který při ošetření zároveň pleť omlazuje a hojí.

Větší jizvy různého stáří

Skutečným expertem na odstraňování jizev je americký laser Palomar, který používáme na naší klinice. Odstranění jizev laserem je možné na tváři i celém těle, a to téměř na jakýkoli typ jizvy, včetně keloidní jizvy. Pracuje na principu frakčních pulzů, které narušují a následně odstraňují zjizvenou tkáň. Místo ní se potom vytvoří nová zdravá tkáň, která má přirozenou barvu a hladký povrch.

Odstraňování jizvy trvá přibližně 30 minut (v závislosti na velikosti jizvy) a je nebolestivý. Klient může při ošetření pociťovat mírné štípání v místě ošetření. Po zákroku může být jizva 1-2 dny mírně zarudlá anebo oteklá. Pro dosažení optimálních výsledků je třeba absolvovat 3-5 sezení.

Máte zájem podstoupit odstranění jizev? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 640

Více info o zákroku

Hladká kůže bez jizev pomocí laseru Palomar

Každá jizva na těle je jako vzpomínka. Nosíme je už od dětství kvůli nepozorným hrám, máme je ze sportovních úrazů, po pubertálních pupíncích nebo vážných operacích. Ne pokaždé nás však tyhle vzpomínky zapsané na kůži zdobí. Menší jizvy lze nyní jednoduše odstranit a ty rozsáhlejší zjemnit pomocí laserového ošetření. Pro někoho milé vzpomínky, ale pro někoho představují jizvy zbytečný estetický problém. Číst dále

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!