Novinky v dermatologii

Nová položka

1. Zúžení obličeje  „Face Slimming“

Pomocí aplikace botulotoxinu dokážeme klientovi vytvořit požadovaný tvar obličeje. Obličej se během působení botulotoxinu opticky zúží, čímž dodává mladší a svěžejší vzhled. Zároveň tím lze řešit u některých klientů migrény či nechtěné skřípání zubů. Ošetření probíhá ambulantně, je bezbolestné a trvá pouze několik minut. Lékař velmi tenkou jehličkou aplikuje do problémové partie obličeje tekutý botulotoxin. Jeho účinek začne nastupovat během následujících 3-5 dní.  

2. Nechirurgická korekce nosu

S pomocí kyseliny hyaluronové Vám napravíme asymetrii nosu bez nutnosti operace. Takto lze upravit např. hrbolek, zahnutou špičku nosu či nevzhlednou jizvu. Během bezbolestného ošetření Vám dokážeme napravit vzhled nosu a pacient tak nemusí podstoupit náročný chirurgický zákrok.  

Tato metoda není vhodná u všech typů a je vždy nutná konzultace s lékařem. Samotné ošetření trvá cca 20 minut.  

3. Prodlužování řas

Nově na klinice nabízíme aplikaci řas pro Váš neodolatelný pohled. Přejete si mít krásné, dlouhé a husté řasy a nebaví Vás se každý den líčit? Aplikaci řas si zamilujete. Ušetřete svůj čas věnovaný líčení a buďte upravena hned po probuzení. Na výběr je široké spektrum šířek a délek řas pro přirozený vzhled. Řasy jsou aplikovány speciálním lepidlem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a dlouhotrvající spojení. Díky tomu se můžete bez obav věnovat svým aktivitám a sportu, nevyjímaje plavání nebo saunování. 

Kontaktujte nás se svým dotazem
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Volejte 226 291 640, nebo nám napište!