Nové implantáty zaručují přirozenější ňadra a díky čipu i větší bezpečí

Ergonomické, kvalitní a především bezpečné. Díky implantátům Motiva budete krásná i v bezpečí

Pokud stále váháte nad chirurgickým zvětšením poprsí, snad vás k jeho podstoupení přesvědčí inovativní implantáty značky Motiva. Jsou přesně takové, jaké by implantáty měly být - ergonomické, bezpečné a kvalitní. Vybírat pečlivě se určitě vyplatí. Buďte napřed a zvolte technologii, která se za několik let stane povinností pro všechny.

Implantáty pro náročnou ženu

Absolutní novinkou v estetické klinice Brandeis Clinic jsou ergonomické implantáty, jež se přizpůsobují tělu pacientky. Přirozeně vytvarují poprsí do tvaru kapky, ale na rozdíl od konkurenčních modelů zde nehrozí deformace tvaru. Kulaté implantáty jsou zase ideální pro ženy, které touží po plnějším objemu. Vybírat můžete hned ze čtyř velikostí.

Co je bezpečnostní technologie Q-chip?

Čip zabudovaný do implantátu má velikost přibližně jako zrnko rýže a pomáhá pacientce i lékaři při neinvazivní kontrole prsních výplní. Čip je naprosto bezpečný - nemá žádné pohyblivé části a neobsahuje zdroj energie ani žádné osobní informační údaje o zdravotním stavu pacientky. Všechny důležité informace o implantátech jsou naopak uložené v bezpečné on-line databázi. Technologie Q-chip nijak nemění vzhled ani hmatový vjem prsního implantátu, neovlivňuje dobu hojení a zůstává funkční po celou dobu životnosti implantátu.

MUDr. Andrea Musilová z pražské kliniky Brandeis Clinic odpovídá na otázku: Jaké výhody mají nové implantáty s bezpečnostní technologií Q-chip?

Nové implantáty mají dvě hlavní výhody - unikátní gel ProgressiveGel Ultima, díky němuž reagují na polohu ženy a gravitaci stejně jako přirozená prsa, a bezpečnostní čip. Díky technologii Q-chip mají lékaři a pacienti přístup k zabezpečené databázi specifické pro každý implantát. Na rozdíl od produktových karet a záručních listů, které se předávají pacientkám podstupujícím augmentaci nebo rekonstrukci prsu, čip nelze nikdy ztratit ani někam založit. To, že ženy budou mít možnost zvolit si prsní implantáty s bezpečnostním čipem, jim poskytne duševní klid a přispěje k jejich bezpečnosti a pohodě.

 

Glanc - český lifestylový časopis, 4/2014

Kontaktujte nás se svým dotazem
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.