Neinvazivní lifting obličeje

Omládněte za necelou hodinu. Přestože naše pokožka postupně ztrácí svou pružnost, moderní medicína jí umí ztracenou svěžest navrátit. Neinvazivní lifting, neboli zpevnění pleti na obličeji, krku a dekoltu, patří mezi nejvyhledávanější ošetření v korektivní dermatologii. Na Brandeis Clinic vám mimo běžných metod, jako je aplikace botulotoxinu nebo klasický lifting, můžeme nabídnout také revoluční novinku – bezpečný a účinný neinvazivní lifting.

Popis ošetření

Fotografie před a po ošetření

Princip neinvazivního liftingu

Tento zákrok provádíme nejmodernějším americkým přístrojem Pellevé od společnosti Ellman. Jeho účinnost byla ověřena četnými klinickými studiemi. Používáme jej ke zpevnění pleti, povolených kontur obličeje a odstranění vrásek především v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Zákrok je jednoduchý a bezbolestný.
Systém Pellevé vysílá do ošetřovaných míst energii ve formě radiofrekvenčních vln. Díky ní se znovu aktivuje činnost kolagenu v pokožce. Pleť se znovu krásně stáhne a vyhladí. Pokožka bude po ošetření pevnější, svěží a zdravá. Výsledek je patrný hned po prvním ošetření.

Před zákrokem

Před podstoupením neinvazivního liftingu je vhodné nejprve absolvovat konzultaci se specialistou na naší klinice. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu.

Během zákroku

Zákrok probíhá ambulantně a trvá přibližně 45 až 60 minut. Je absolutně bezbolestný. Klient při něm pociťuje pouze příjemné teplo v ošetřované oblasti. Výsledek je patrný již po prvním ošetření. V individuálních případech se pro lepší efekt doporučuje zákrok několikrát zopakovat.

Po zákroku

Po neinvazivním liftingu se může objevit mírné zarudnutí ošetřované pleti. Obvykle vymizí do několika hodin. Klient ihned po zákroku odchází domů, ošetření jej neomezuje v žádné činnosti.

Kdo může podstoupit zákrok?

Neinvazivní lifting obličeje je vhodný zejména pro ženy po 35. roku života. Nezřídka jej však podstupují také muži nebo mladší ženy. Nenese s sebou žádná vážnější zdravotní omezení.

Máte zájem podstoupit neinvazivní zpevnění pleti? Objednejte se na konzultaci.

Objednejte se / zeptejte se nás
Vyplňte prosím telefonní číslo pro snadnější komunikaci
Připojit další fotografii

nebo volejte na telelefon: +420 226 291 650